اگر بدنبال رشد حرفه ای و  توسعه مهارت های فردی و تخصصی(تئوری و نرم افزاری) خویش هستید، با جستجو در دوره های آموزشی ویژه مهندسان عمران یا بسته های مهارتی  هدفمند و  یا بسته های شغلی تخصصی  ویژه بازار کار  با امکان مشاوره اختصاصی رایگان می توانید کوتاهترین مسیر را  انتخاب کنید.

دوره‌های تخصصی آنلاین و حضوری - عمران

دوره‌های تخصصی آنلاین و حضوری

می‌توانید مهارتهای مورد نظرتان را پیدا کنید.

بسته‌های مهارتی پیشنهادی/انتخابی - عمران

بسته‌های مهارتی پیشنهادی/انتخابی

می‌توانید انتخابی بهینه واقتصادی تر کنید.

بسته‌های شغلی تخصصی و ترند - عمران

بسته‌های شغلی تخصصی و ترند

می توانید هدفمند و پیشرو انتخاب کنید.

هیچ تفاوتی ندارد که الان چه شرایط و هدفی دارید، سال هاست با افراد مختلفی روبرو هستیم که اغلب نمی دانند کدام شغل یا تخصص ساختمانی مناسبشان است یا اینکه کدام نرم افزار یا مهارت مهندسی عمران را باید یاد بگیرند، اینجا فضای انتقال تجارب موفق مشاغل عمرانی و ساختمانی است با پیشنهادهای متنوعی از  مسیرها و جایگاه‌های  شغلی مهندسی عمران ملی و بین المللی که هر کدام از آنها  می تواند آینده موفقی را برای شما رقم بزند، پس اگر آینده شغلی برایتان مهم است، با تکمیل فرم مشاوره شغلی گام اول رو محکم بردارید.

همین الان مسیر شغلی خودتو پیدا کن…

دانش آموختگان، دانشجویان گرامی مهندسی عمران همین الان زمان فراگیری دانش پایه ای و مهارت های نرم افزاری اساسی رشته مهندسی عمران است. در مسیر پر چالش ورود به بازار کار و  پیشرفت حرفه ای با مشاوره های فردی و هدف دار  در کنارتان هستیم تا با یادگیری مهارتهای  تخصصی ویژه مشاغل عمرانی بدون ریسک بیکاری وارد عرصه شغلی صنعت ساختمان شوید.

چه ایده ای برای کسب و کار آینده ات داری؟

ما در خانه عمران پیشنهادها و خدمات متنوعی برای رشد و پیشرفت شغلی و حرفه‌ای مهندسان فرهیخته داریم. شما می توانید خودتان نوع خدمات را انتخاب کنید و یا با کمک مشاوران متخصص و مجرب بهترین مسیر و تصمیم را برگزینید.در دپارتمان مهندسان عمران با حضور اساتید مجرب، همچنین مشاوران آگاه و متخصص بستری فراهم شده است که شما با اطلاعات کافی و مطمئن بتوانید براساس شرایط و علایق شخصی خویش بهترین تصمیم‌ها را اخذ کنید. همین الان میتوانید با یکی از مشاوران ارتباط بگیرید (کلیک کنید)

اعتماد این سالهای  اهالی حرفه به ما حاصل  زحمات خانواده  بزرگ متخصصان خانه عمران در نوآوری و ارائه خدمات  و راهکارهای نوین و کارآمد (از دهه هفتاد تا کنون) بوده است.