مودل خانه عمران

دانش‌پژوه گرامی

سلام

خانه عمران به منظور ارتقا کیفیت آموزشی و ایجاد سهولت در ارتباط بین مدرس و دانش‌پژوه از یک سامانه آموزشی تحت عنوان مودل که ابزاری بین‌المللی در حوزه آموزش است بهره میگیرد.

در این راهنمای کوتاه قصد داریم شما را با این سامانه و اپلیکیشن آشنا کنیم.

مودل چیست ؟

مودل یک سیستم جامع آموزش مجازی در بستر اینترنت است که به واسطه آن ارتباط مدرس و دانش‌پژوه در طول دوره به حداکثر رسیده و باعث افزایش توانمندی و رشد دانش‌پژوه میگردد.

چرا مودل؟

مودل یک سیستم آموزشی تایید شده جهانی است و علاوه بر محیط کاربری بسیار ساده و در عین حال مجهز و فوق العاده، امنیت و دسترسی بالایی دارد و روی همه پلتفرم ها قابل استفاده است.

b2n.ir/candroid

لینک دریافت نرم افزار برای سیستم عامل اندروید

b2n.ir/cios

لینک دریافت نرم افزار برای سیستم عامل  IOS

آموزش مودل

قوانین و مقررات استفاده از سامانه مودل :

1- کلیه اطلاع رسانی ها از بابت جا به جایی ، تغییر ساعات و زمان و تاریخ دوره ها به تناسب هماهنگی در این سامانه اطلاع رسانی خواهد شد .

2- کلیه مدارک و مطالب کمک آموزشی فقط در این سامانه توزیع و نشر می گردد لذا رعایت حق کپی رایت برای موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران محفوط است .

3- کلیه امور حضور و غیاب ، انجام و تحویل تکالیف مرتبط با دوره ، انجام آزمون های مرتبط با دوره به تناسب در این سامانه برگزار خواهد شد .

4- اعلام نتیجه آزمون دوره و یا پروژه های کلاسی فقط در این سامانه قابل رویت می باشد.

5- ارتباط با مدرسین دوره ، انجام پرسش و پاسخ مرتبط با دوره فقط از طریق این سامانه قابل انجام است لذا پیرو نظام نامه های آموزشی موسسه ارتباط تلفنی و رد و بدل کردن شماره تماس با مدرسین ممنوع می باشد و در صورت مشاهده مطابق ضوابط موسسه برخورد خواهد شد .

6- کلیه درخواست های دانش پژوهان بابت تغییرات قابل هماهنگی با موسسه و مدرس فقط از طریق این سامانه بخش فرم درخواست قابل پیگیری مسئولین برگزاری می باشد .

7- نظرسنجی کیفیت برگزاری دوره و میزان رضایتمندی فقط در این سامانه صورت می پذیرد .

8- اطلاع رسانی اخذ مدارک پایان دوره فقط در این سامانه صورت می پذیرد .                                                       

فیلم آموزش مودل (مخصوص دانش پژوهان)

آدرس سامانه آموزش مجازی خانه عمران (مودل) : lms.civilhouse.ir