روز دانشجو در خانه عمران با نگاهی به فردای دانشجویان

دسته بندی :اخبار خانه عمران 4 دی 1399 1206

روز دانشجو در خانه عمران با برگزاری برنامه های مشاوره شغلی و همچنین برگزاری مسابقه دانشجویی در خانه عمران گرامی داشته شد.

به گزارش روابط عمومی خانه عمران، در سومین هفته از آذرماه که همچنان اثر محدودیت های دو هفته ای ابتدای آذر ماه بر فعالیت های اجتماعی مشاهده می شد، خانه عمران با برگزاری برنامه های مختلف و همچنین آغاز چندین دوره آموزشی جدید، همچنان مسیر خدمت رسانی و تعامل با جامعه دانش پژوهان مخاطب خود را ادامه داد.

روز یکشنبه 16 آذر همزمان با برگزاری روز دانشجو با برگزاری یک لایو در اینستاگرام خانه عمران به نشانی @civilHouse.ir با موضوع «معرفی حوزه های شغلی نرم افزارهای مهندسی عمران و مهندسی معماری» که با حضور جناب آقای مهندس امیرحسین خلیلی و سرکار خانم مهندس سارا مومساز و همچنین مهندس ارسلان امینی از اعضای تیم مشاوران خانه عمران برگزار شد، به ابهام ها و سوال های علاقه مندان در این حوزه پاسخ داده شد.

همچنین در همین روز اختتامیه مسابقه ای که بر روی صفحه اینستاگرام خانه عمران ترتیب داده شده بود برگزار شد و به برندگان هدایای ویژه نقدی و تخفیف های ویژه جهت ثبت نام دوره های آموزشی ارائه شد.

آغاز برگزاری دوره سی و شش ساعته «طراحی نما» از دیگر برنامه های خانه عمران در این هفته بود. در این دوره طراحی تخصصی نمای ساختمان با رویکرد جدیدترین ضوابط شهرداری، نظام مهندسی و اصول اجرایی، به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.

روز هفدهم آذر ماه با برگزاری وبینار معرفی مسیرهای شغلی مهندسی معماری، طیف دیگری از علاقه مندان حوزه صنعت ساختمان پای مباحث خانه عمران نشستند. در این این ویبنار شناخت نسبی از بازار کار داخلی و بین المللی معماری برای مخاطبان اتفاق می افتد و در نهایت، بر اساس آگاهی و اطلاعاتی که از این وبینار کسب میکنند، برای ورود به مشاغل معماری می توانند دقیقتر تصمیم گیری کنند.

همچنین روز سه شنبه هجدهم آذر وبینار معرفی مسیرهای شغلی مهندسی عمران با معرفی حوزه های شغلی همچون: برنامه ریزی و کنترل پروژه، محاسبات سازه، دفتر فنی، اجرا و سرپرستی کارگاه، مشاغل حوزه BIM و…. با حضور اعضای باتجربه خانه عمران همچون: مهندس بابک اطهری، مهندس حسن مجبوریان و … برگزار گردید که با استقبال خوب شرکت کنندگان مواجه شد.

در ادامه، در چهارشنبه نوزدهم آذرماه دوره سی ساعته آموزش اتوکد (AutoCAD) رسما در خانه عمران آغاز گردید. مهندس امیرحسین خلیلی مدرس این دوره با آموزش تکنیک هایی جذاب و بِکر آموزش سرعتی کار با اتوکد را به مخاطبان ارائه می کند.

وبینار آشنایی و معرفی آموزن نظام مهندسی در رشته عمران در صلاحیت نظارت و اجرا نیز از دیگر برنامه های روز چهارشنبه خانه عمران بود که با استقبال شرکت کنندگان مواجه شد. اگر شما هم از متقاضیان شرکت در آزمون نظام مهندسی هستید بدانید و آگاه باشید که بر اساس اعلام دفتر مقررات ملی ساختمان، این آزمون اوایل اسفند 99 برگزار و مبحث 9 ویرایش 1399 و مبحث 6 ویرایش سال 1398 از منابع این آزمون خواهد بود.

در انتها، در روز چهارشنبه 19 آذر 1399 خانه عمران همچنین میزبان علاقه مندان مشاوره شغلی در حوزه های اجرا، محاسبات سازه و نرم‌افزارهای مهندسی عمران بود و طی برنامه زمانبندی، اساتید خبره در این حوزه به صورت آنلاین مشاوره های کاربردی به علاقه مندان ارائه نمودند.

خانه عمران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
4319

خبرنامه خانه عمران

دریافت (رایگان) پیشنهادات ویژه، آگهی‌های استخدام و اخبار مهم صنعت ساختمان

کد تخفیف شما 

قابل استفاده برای تمامی دوره‌ها

تا دیر نشده از تخفیف استفاده کن

DZZPRQ6X