0

مؤسسه تحقیق و توسعه خانه عمران به پاس همراهی و مشارک شما در تعالی خویش و به تبع آن صنعت معظم ساختمان تمهیداتی در نظر گرفته است تا شما فرهیخته گرامی بتوانید به فراخور و طبق نظام تدوین شده ار تخفیف در نظر گرفته شده بهره مند گردند.

تخفیف عضویت :

به پاس وفاداری همراهان گرامی خانه عمران این تخفیف براساس میزان و سابقه همراهی لحاظ می‌گردد. عضویت یعنی اینکه شما حداقل یک دوره را در خانه عمران گذرانده و گواهینامه آن را گرفته باشید.

 

تخفیف مهلت(زمانی / تصمیم) :

شما می‌توانید با ثبت نام زودتر و مطابق بازه‌های زمانی مشخص در هر دوره از این تخفیف بهرمند شوید تا پس اگر تصمیم دارید در دوره آموزشی خاصی ثبت نام نمایید زمان را از دست ندهید.

 

تخفیف دانشجویی :

اگر دانشجو هستید می‌توانید با ارائه و تأیید کارت دانشجویی معتبر و یا گواهی اشتغال به تحصیل از این شرایط بهره‌مند گردید.

 

تخفیف همزمانی :

شاید برنامه دارید از چند دوره طی یک بازه زمانی استفاده نمایید، شما می توانید با ثبت نام  همزمان دو یا چند دوره از این شرایط بهره مند گردید.

 

تخفیف نقدی :

شیوه پرداخت تابعی از میزان شهریه و مدت زمان دوره یا بسته آموزشی است که در صورت پرداخت یکجا و نقدی به شما تعلق می‌گیرد.

 

تخفیف معرفی :

شما می توانید با معرفی دوستان و آشنایانتان جهت ثبت نام دوره به خانه عمران از تخفیفات نامحدود این شرایط که سقفی برای آن در نظر گرفته نشده‌ برخوردار شوید. (البته شخصی که معرفی می‌کنید نباید تا بحال دورهای در خانه عمران گذرانده باشد.)

 

راستی نگران نباشید هرگونه شرایط تخفیفی که به شما تعلق می‌گیرد و به هر دلیلی اعمال نشده با ارائه مدارک تخفیف لحاظ شده و وجه مربوطه مسترد می‌گردد و یا اینکه می‌توانید با ذخیره وجه از تخفیفات هیجان انگیز اعتباری برخوردار شوید.

© کلیه حقوق این وب سایت متعلق به موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران میباشد . (خانه عمران شعبه دیگری ندارد)

0