هیات نیجریه‌ای میهمان خانه عمران می‌شود

دسته بندی :اخبار خانه عمران 16 تیر 1400 116

عصر امروز هیاتی از مسوولان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور نیجریه از خانه عمران بازدید می‌کنند تا از نزدیک با جدیدترین روش‌های آموزش آنلاین و پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه آموزش کیفی و کاربردی آشنا شوند.

به گزارش روابط عمومی خانه عمران،‌این بازدید با هماهنگی «سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور» صورت می‌گیرد و هیات نیجریه‌ای با حضور در خانه عمران به عنوان یکی از مراکز نمونه آموزش تخصصی- کاربردی، از تجربیات بنیانگذاران این مجموعه بهره گرفته و با دستاوردهای آن آشنا خواهند شد.

خانه عمران به عنوان بنیان‌گذار آموزش‌های تخصصی صنعت ساختمان و مروج آموزش‌های کاربردی در این حوزه همواره با توجه ویژه مسوولان حوزه آموزش مواجه بوده و تجربیات این مجموعه قابل انتقال به علاقه‌مندان در سراسر جهان است.

 

هیات نیجریه‌ای میهمان خانه عمران می‌شود

کشور نیجریه نیز به عنوان پُرجمعیت‌ترین کشور قاره افریقا به واسطه صادرات نفت جزو اقتصادهای رو به توسعه این قاره است. نیجریه که در غرب افریقا واقع شده دهمین صادر کننده نفت در دنیا است و با جمعیتی حدودا دویست میلیونی، فضای رشد و توسعه گسترده‌ای را در پیش رو دارد. از آنجا که در هر توسعه و پیشرفتی نیروی انسانی کارآزموده نقشی کلیدی دارد، خانه عمران امیدوار است بتواند با انتقال تجارب،‌ در این حوزه موثر باشد.

خانه عمران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
4319

خبرنامه خانه عمران

دریافت (رایگان) پیشنهادات ویژه، آگهی‌های استخدام و اخبار مهم صنعت ساختمان

کد تخفیف شما 

قابل استفاده برای تمامی دوره‌ها

تا دیر نشده از تخفیف استفاده کن

DZZPRQ6X