تعطیلات کرونایی خانه عمران را متوقف نکرد

دسته بندی :اخبار خانه عمران, کرونا 19 آذر 1399 1306

تعطیلات دو هفته‌ای کرونایی در تهران امروز به پایان رسید و برخی مشاغل به شرایط عادی خود بازگشتند اما در این دو هفته چراغ خانه عمران خاموش نبود و خدمات آموزشی مختلفی از سوی همکاران دورکار و مستقر در دفتر خانه عمران به علاقه مندان ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی خانه عمران، روزهای میانی تعطیلات دوهفته ای همزمان بود با مناسبت جذابِ «جمعه سیاه»! مناسبتی که چند سالی است در ایران جدی گرفته می شود تا فرصتی برای تعامل بیشتر کسب و کارها با مشتریان فراهم شود. جمعه سیاهِ خانه عمران از پنج شنبه 7 آذر 99 ساعت 10 شب بر روی اینستاگرام خانه عمران به نشانی CivilHouse.ir آغاز شد و تا پایان روز 8 آذر 99 ادامه پیدا کرد تا علاقه مندان به شرکت در دوره های آموزشی بتوانند با شرایطی ویژه در این دوره ها ثبت نام کنند. البته استقبال بسیار زیاد علاقه مندان به علم اندوزی و کسب تجربه‌های کاربردی در حوزه صنعت ساختمان باعث شد تا به دور از چشم مجامع بین المللی! این جمعه سیاه را تا 9/9/1399 تمدید کنیم تا برای علاقه‌مندان به ثبت خاطره در این روز خاص و لاکچری هم، استفاده از تخفیف های ویژه دوره های آموزشی خانه عمران ممکن شده و بر شیرینی این مناسبت بیفزاید.

آغاز برگزاری سی و پنجمین دوره آموزش آنلاین گام به گام مدل سازی با نرم افزار 3DsMax بهمراه رندرینگ با پلاگین V-ray نیز حاصل فعالیت های همکاران واحد آموزش خانه عمران در این دو هفته نسبتاً تعطیل بود.

کلاس های آمادگی آزمون خانه عمران

پس از آن نوبت به برگزاری پنجاه و یکمین دوره آنلاین «آزمون نظام مهندسی معماری با گرایش صلاحیت نظارت و اجرا» رسید که در همین دو هفته کلید خورد و با استقبال گسترده مهندسان گرامی از گوشه و کنار کشور مواجه شد تا بار دیگر ثابت کنیم که خانه عمران علاوه بر دوستی با رشته عمران، با رشته های معماری نیز پیوندی سفت و سخت دارد و در حوزه معماری حرف ها برای گفتن دارد.

خانه عمران

سرانجام در سه شنبه دومین هفته تعطیلات کرونایی نوبت به برگزاری «آزمون آمادگی نظام مهندسی در صلاحیت طراحی» و « آزمون نظام مهندسی عمران در صلاحیت محاسبات » رسید که خیلی زود ظرفیت های این دو کلاس با استقبال مهندسان گرامی تکمیل شد.

«مشاوره های آنلاین شغلی در قالب اسکای روم در مدت زمانی بین 30 تا 45 دقیقه» از دیگر خدمات جدید این دو هفته ما بود که زمینه آشنایی با نرم افزارهای مرتبط با انواع حوزه های شغلی صنعت ساختمان را برای علاقه مندان فراهم نمود.

علاقمندان ورود به حوزه شغلی BIM

چهارشنبه گذشته نیز دوره آنلاین Revit General در خانه عمران آغاز به کار کرد تا علاقمندان ورود به حوزه شغلی BIM در هر یک از حوزه های سازه، معماری و تأسیسات با ابزارهای متداول نرم افزار Revit آشنا شوند. لازم به یادآوری است، خانه عمران از اواخر دهه 80 شروع به آموزش نرم افزارهای رویت کرده و سابقه ای طولانی در این حوزه دارد و در سال 1397، در جهت معرفی متدولوژی BIM، مؤسسه تحقیق و توسعه خانه عمران همایشی مشترک با سازمان برنامه و بودجه استان تهران برگزار نموده است.

 

همچنین هفته گذشته فرصت کارآموزی در بخش پشتیبانی اداری، مارکتینگ و فروش در خانه عمران فراهم شد تا علاقه مندان در صورت تمایل بتوانند ضمن فعالیت در خانه عمران، امکان شرکت در دوره‌های آموزشی خانه عمران را در قبال کار در بخش های مختلف مؤسسه کسب کنند.

خانه عمران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
4319

خبرنامه خانه عمران

دریافت (رایگان) پیشنهادات ویژه، آگهی‌های استخدام و اخبار مهم صنعت ساختمان

کد تخفیف شما 

قابل استفاده برای تمامی دوره‌ها

تا دیر نشده از تخفیف استفاده کن

DZZPRQ6X