...

صفحه اصلی | درباره ما | تماس با ما


سایت جدید
3Day

دعوت به همکاری تدریس جدید

موسسه برتر

مرکز مشاوره شغلی خانه عمران

اخذ گواهینامه ساخت و ساز

آمادگی آزمون کارشناسی‌ رسمی ماده 187 قوه قضائیه و ماده 27 نظام مهندسی

حامیان اشتغال محور

سایت اپرا تهویه

نوین دانشمند


صفحه اصلی > سایت قدیمی > گواهینامه 


 

 

اساساً گواهينامه هاي‌ آموزشي، يا داراي ارزش دانشگاهي هستند يا ارزش حرفه‌اي، ليكن طي سال‌هاي اخير در اغلب كشورهاي توسعه يافته و در حال توسعه، اهميت و جايگاه مدارك حرفه‌اي به مراتب بيش از گذشته جلوه‌گر شده است. به عبارت ديگر، كارفرمايان و صاحبان صنايع به هنگام انتخاب و جذب نيروها، دانش كاربردي و ميزان تسلط افراد بر امور حرفه‌اي را مورد ارزيابي قرار مي‌دهند نه صرفاً مباني نظري و آكادميك را.
لذا با عنايت به ماْموريت‌ها و فعاليت‌هاي خانه عمران كه در راستاي ارزش‌هاي فوق‌الذكر تدوين و ارائه گرديده، خدمات آموزشي اين مؤسسه به عنوان آموزش‌هاي مكمل دانشگاه‌ها محسوب شده و بالطبع گواهينامه‌هاي آموزشي صادره نيز در زمره مدارك حرفه‌اي اعتبار يافته است.
از سوي ديگر درجة اعتبار و ميزان ارزش مدارك حرفه‌اي، به اقبال جامعة متخصصان و اعتماد آن‌ها به مجموعة آموزش‌دهنده برمي‌گردد كه خوشبختانه به دليل بنيانگذار بودن خانه عمران در دوره‌هاي بازآموزي عمران و معماري و سوابق موفق آن در آموزش‌هاي كاربردي طي 15 سال گذشته و همچنين صدور بيش از 50،000 نسخه گواهينامه پايان دوره، مدارك حرفه‌اي اين مجموعه در صنعت ساختمان كشور كاملاً شناخته شده بوده و از جايگاه ويژه‌اي برخوردار مي‌باشد. در اين رابطه، حضور بالغ بر40 هزار نفر مهندس در سطوح مختلف مديريتي، تخصصي و اجرايي پروژه‌ها در دوره‌هاي خانه عمران و اطمينان بيش از هزار سازمان اعم از دولتي و خصوصي در سپردن آموزش كاركنان خود به اين مركز در قالب 3 ميليون نفر-ساعت آموزش، گواه روشني بر اين مدعا است. ضمن آنكه تاييد صلاحيت‌ آموزشي و اخذ انواع مجوزها از مراجع قانوني متعدد در سنوات پيشين، مزيد بر اعتبار مدارك حرفه‌اي خانه عمران شده‌ است.


هم اكنون مؤسسه تحقيق و توسعه خانه عمران از طريق تدوين و پياده‌سازي طرحي ابتكاري تحت عنوان طرح تعالي تماس (توسعه منابع انساني ساختمان) مصمم است تا با برگزاري پودمانهاي شغلي صنعت ساختمان تحول بزرگي را در جهت پرورش نيروهاي كارآمد اين صنعت عظيم رقم زده و برگ زرين ديگري را به كارنامه موفق خود بیفزاید.

 

 

موارد قابل توجه در خصوص مشخصات و نحوه صدور گواهینامه ها
1.با توجه به تمدید مجوز آموزش کارکنان دولت و شرکت ملی نفت ایران، کارکنان دستگاه های اجرایی می توانند از امتیازات گواهینامه های آموزشی خانه عمران بهره مند گردند
2.گواهینامه‌های آموزشی خانه عمران دارای درجه بندی در دو سطح ( با کیفیت فیزیکی و مشخصـات هویتی متفـاوت ) ارائـه می‌شـود. که حسـب نوع و مدت دوره‌های آموزشی یکی از دو نوع به شرکت‌کننـدگان واجد شـرایط اختصاص می‌یابد.
3.کسب حد نصــاب حضور در دوره،کامل بودن مدارک ثبت‌نام و تسویه حساب مالی تواماً به عنوان شرط لازم و اعلام نمرات دانش‌پژوهـان و ارزیابی مدرس ( حسب نوع دوره‌‌‌ها) به عنوان شرط کافی جهـت صدور گواهینامه‌ها الزامی است.
4. به منظور جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمــالی، تمـامی گواهینامه‌های آموزشـی خانه عمران، با مهر برجسـته به همراه اصل امضـای مدیر عامل صادر می‌گردد که در جهت تأمین امنیت بالاتر از نیمه دوم سال ۹۱ برچسب هولوگـرام موسسـه نیـز به این مشخصـات اضافه شده است.
5. با توجه به قدمت و اثربخشی آموزش‌های خانه عمران و صدور 50000 مدرک پایان دوره طی سنوات پیشین، به لطف خدا گواهینامه‌های آموزشی این مؤسسه در صنعت ساختمان کاملاً معتبر و شناخته شده می‌باشد.
6. از دیگر قابلیت‌های گواهینامه‌های آموزشی خانه عمران، امکان ترجمه رسمی می‌باشد که این ویژگی تا کنون مورد توجه و استفادﮤ تعداد زیادی از دانش‌آموختگان اعزامی به خارج از کشور قرار گرفته است.
7. در متن گواهینامه‌هـای خانه عمران، براسـاس جدول ارزیابی ذیل امتیـاز افـراد بر حسب A+ الی C درج می‌گردد و افرادی که امتیاز F را اخذ نموده باشند، مشمـــول دریافت گواهینامه نمیشوند.

نمره معادل در مقياس 20

نمره

20

+A

19/99 - 17

A

16/99 - 14

B

13/99 - 10

C

مردود

F

 


توجه‌ ۱: صدور گواهینامه المثنی، امکان‌پذیر نمی‌باشد.
توجه۲: گواهینامه پایان دوره صرفاً به شخص شرکت کننده اعطا می گردد، لذا به هنگام دریافت، به همراه داشتن اصل کارت ملی الزامی است.

 

 شرایط صدور و اعطای گواهینامه پایان دوره توسط دبیر‌خانه:

 

۱. حضور حداقل ۷٠% زمان دوره بر اساس گزارش‌های دستگاه‌های حضور و غیاب
۲. کسب نمره قبولی از استاد مطابق ضوابط ارزیابی هر دوره
۳ .تسویه حساب کامل مالی دانش‌پژوهان با مؤسسه
۴. کامل بودن مدارک ثبت نام و نداشتن بدهی قبلی

 

برخي از مجوزهاي دريافتي تاكنون:
:: مجوز صلاحیت آموزش کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و وزارت کشور
:: مجوز برگزاري دوره‌هاي بازآموزي از سازمان مسكن و شهرسازي
:: مجوز برگزاري دوره‌هاي تمديد و ارتقاء پروانه اشتغال به‌كار مهندسان از سازمان نظام مهندسي ساختمان
:: گواهینامة تأیید صلاحیت آموزشی از شرکت ملی نفت ایران
:: مجوز آموزشی از اداره تشکیلات و آموزش شهرداری تهران
:: مجوز آموزش مهارت‌ها‌ی پیشرفته از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور
:: تفاهم‌نامۀ همکاری آموزشی با وزارت‌خانه‌ها، سازمان‌‌‌‌‌هـا و کانون‌‌‌‌‌های نظام مهندسی ساختمان شهرستان‌ها
 


 

 
 

 


.

دعوت به همکاری

امور نمایندگی ها

سالنامه

افتتاح نمایندگی سمنان

مشاوره با واحد پذیرش

تخفیف ثبت نام اینترنتی

نشریه الکترونیکی خانه عمران

شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧