• خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان          


طراح حرفه ای معماری داخلی

:: پودمان شغلی صنعت ساخت چیست؟
پودمان شغلی یا به عبارت دیگر بسته‌ آموزش اشتغال محور ، پکیج آموزشی منحصر به فردی می باشد که برای پرورش و آماده سازی افراد برای ورود حرفه ای به مشاغل متنوع صنعت ساخت تدوین گردیده است . به طور معمول ، پودمان های شغلی صنعت ساخت که از ابتکارات موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران می باشد ، متناسب با عنوان شغلی ، مشتمل بر حداقل 160 ساعت و حداکثر 500 ساعت آموزشی می باشد .
برای تدوین پودمان های مرتبط با هر یک از مشاغل تخصصی موجود در صنعت ساخت ، علاوه بر استفاده از تجربیات 17 ساله خانه عمران در عرصه آموزش های حرفه ای ساخت و ساز شهری و طرح های عمرانی ، از مشورت و تجربیات خبرگان و پیشکسوتان هر یک از عناوین شغلی استفاده شده است . علاوه بر این ، به جهت پیاده سازی مفاهیم مدیریت منابع انسانی در صنعت ساخت ، برای هر یک از عناوین شغلی مدل های شایستگی با استفاده از بانک اطلاعات مشاغل تخصصی امریکا و نتایج مصاحبه و گفتگو با زبدگان حرفه خلق گردیده است.


:: معرفي پودمان شغلی طراح حرفه ای معماری داخلی
با عنایت به تأثیر مستقیم بهینه‌سازی فضاهای داخلی ساختمان‌ها در نحوه انجام فعالیت‌های روزمره افراد از یک سو و نقش و جایگاه دانش حرفه‌ای معماری داخلی در دست‌یابی به کارآیی و کارکرد مناسب در کنار زیبایی، دپارتمان معماری موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران، تربیت و پرورش طراحان حرفه‌ای در حوزه معماری داخلی را از طریق تدوین و اجرای پودمان شغلی "طراح حرفه ای معماری داخلی" در دستور کار خویش قرار داده است .


:: مخاطبان
شرکت در پودمان شغلی طراح حرفه ای معماری داخلی ، به کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه مقاطع (کاردانی ، کارشناسی و . . . ) در رشته های مهندسی معماری توصیه می گردد . علاوه بر این ، پودمان شغلی طراح حرفه ای معماری داخلی بسته کامل و جامعی است که پاسخگوی نیازهای مهندسانی که در حوزه مشاغل اجرایی فعالیت نموده و اکنون علاقمند به تغییر مسیر شغلی خود به سمت مشاغل دفتری می باشند ، خواهد بود . . همچنین، کلیه علاقمندان به حوزه طراحی داخلی می توانند از آموزش های مربوط به پودمان شغلی طراح حرفه ای معماری داخلی بهره مند گردند:: دروس پودمان شغلی طراح حرفه ای معماری داخلی
بر اساس سند جامع پودمان شغلی طراح حرفه ای معماری داخلی و به منظور توسعه شایستگی های فنی و عمومی دانش پژوهان ، دروس این پودمان در 2 بخش تخصصی و عمومی ارائه می گردد . بر این اساس ، عناوین دروس پودمان شغلی طراح حرفه ای معماری داخلی به شرح زیر است :
- دوره جامع معماری داخلی
- کارگاه معماری داخلی
- دوره اجرای ساختمان از فونداسیون تا نازک کاری
- دوره جامع تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمان
- دوره جامع تهیه پروژه های فاز 2 معماری
- نقشه کشی فاز 2 معماری داخلی
- آشنایی با ضوابط ساخت و ساز شهری و ملاک عمل در شهرداری ها
- برآورد مصالح ، متره و تهیه صورت وضعیت پیمانکاران جزء
- Rhinoceros پیشرفته
- اسکیس و راندو پیشرفته
- پرزانته معماری همراه با آموزش کاربردی Photoshop
- اخلاق حرفه ای
- اصول کار تیمی
- ارتباط موثر:: مدت زمان
مدت زمان برگزاری پودمان شغلی طراح حرفه ای معماری داخلی برابر 605 ساعت می ‌باشد که متناسب با شروع هر یک از دوره ها برای دانش پژوهان برنامه ریزی خواهد شد .:: مزایای شرکت در پودمان شغلی متخصص طراح حرفه ای معماری داخلی
- بهره مند شدن از آموزش های ناب و کاربردی مبتنی بر مدل شایستگی شغلی طراح حرفه ای معماری داخلی
- کسب تجربه انجام پروژه های واقعی
- رویارویی با مدرسان و اساتید متنوع و بهره مند شدن از تجارب ارزشمند ایشان
- برخورداری از شبکه ارتباطی دانش آموختگان حرفه ای خانه عمران
- اخذ گواهینامه پایان پودمان پس از انجام ارزیابی های لازم
- امکان اخذ گواهینامه شایستگی شغلی پس از مراحل مربوطه
- امکان معرفی به شرکت های ساختمانی طرف قرارداد با واحد تامین منابع انسانی خانه عمران پس از اخذ گواهینامه شایستگی شغلی
- امکان معرفی در کتاب سال متخصصان صنعت ساختمان پس از اخذ گواهینامه شایستگی شغلی:: شهریه
مجموع شهریه دوره های پودمان شغلی طراح حرفه ای معماری داخلی برابر 000/149/14 تومان می باشد که تخفیفاتی برای شرکت کنندگان در این پودمان به شرح ذیل اعطا می گردد .

پرداخت نقدی : در صورت پرداخت شهريه به طور يكجا (نقدی) ، متقاضي از 25 درصد تخفيف بهره مند خواهد شد و شهریه پودمان برابر 000/600/10 تومان محاسبه می گردد .

پرداخت اقساطی : همچنین در صورت تمايل به پرداخت به صورت اقساط ، حداكثر تخفيفات بین 15 تا 20 درصد خواهد بود و شهریه پودمان در بازه 000/300/11 تا 000/000/12 تومان محاسبه می گردد .


کلیه علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر از پودمان شغلی متخصص طراح حرفه ای معماری داخلی می توانند ضمن تکمیل فرم ذیل از مزایای مشاوره رایگان در خصوص پودمان شغلی طراح حرفه ای معماری داخلی و سایر پودمان ها بهره مند گردند.
تعداد نمایش :13579 / ارسال به دوست/ نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجوز ها و تفاهم نامه ها