• خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان          


پودمان شغلی نقشه بردار حرفه ای

کلیه علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر از پودمان شغلی نقشه بردار حرفه ای می توانند ضمن تکمیل فرم ذیل از مزایای مشاوره رایگان در خصوص پودمان شغلی نقشه بردار حرفه ای و سایر پودمان ها بهره مند گردند.
:: پودمان شغلی صنعت ساخت چیست؟
پودمان شغلی یا به عبارت دیگر بسته‌ آموزش اشتغال محور، پکیج آموزشی منحصر به فردی می باشد که برای پرورش و آماده سازی افراد برای ورود حرفه ای به مشاغل متنوع صنعت ساخت تدوین گردیده است. به طور معمول، پودمان های شغلی صنعت ساخت که از ابتکارات موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران می باشد، متناسب با عنوان شغلی، مشتمل بر حداقل 160 ساعت و حداکثر 500 ساعت آموزشی می باشد .
برای تدوین پودمان های مرتبط با هر یک از مشاغل تخصصی موجود در صنعت ساخت، علاوه بر استفاده از تجربیات 17 ساله خانه عمران در عرصه آموزش های حرفه ای ساخت و ساز شهری و طرح های عمرانی، از مشورت و تجربیات خبرگان و پیشکسوتان هر یک از عناوین شغلی استفاده شده است. علاوه بر این، به جهت پیاده سازی مفاهیم مدیریت منابع انسانی در صنعت ساخت، برای هر یک از عناوین شغلی مدل های شایستگی با استفاده از بانک اطلاعات مشاغل تخصصی امریکا و نتایج مصاحبه و گفتگو با زبدگان حرفه خلق گردیده است.:: معرفي پودمان شغلی نقشه بردار حرفه ای
با عنایت به اهمیت وجود اطلاعات دقیق مهندسی (مسطحاتی، ارتفاعی و . . . ) در طرح و اجرای برنامه‌های عمران و مطالعات مربوط به زمین و جایگاه دانش و فن نقشه‌برداری در این حوزه که از فنون قدیمی مورد استفاده بشر بوده و در مواردی چون عملیات ساختمانی ، ایجاد راه‌ها، پل‌ها و . . . از دیرباز استفاده می‌شده است ، دپارتمان راه و نقشه برداری مؤسسه تحقیق و توسعه خانه عمران ، تربیت و پرورش کارشناسان حرفه‌ای در حوزه نقشه برداری را از طریق تدوین و اجرای پودمان شغلی" نقشه بردار حرفه ای" در دستور کار خویش قرار داده است .:: مخاطبان:
شرکت در پودمان شغلی نقشه بردار حرفه ای ، به کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه مقاطع (کاردانی ، کارشناسی و . . . ) در رشته های مهندسی معماری توصیه می گردد . علاوه بر این ، پودمان شغلی پودمان شغلی نقشه بردار حرفه ای بسته کامل و جامعی است که پاسخگوی نیازهای مهندسانی که در حوزه مشاغل اجرایی فعالیت نموده و اکنون علاقمند به تغییر مسیر شغلی خود به سمت مشاغل دفتری می باشند ، خواهد بود .
:: دروس پودمان شغلی نقشه بردار حرفه ای
بر اساس سند جامع پودمان شغلی نقشه بردار حرفه ای و به منظور توسعه شایستگی های فنی و عمومی دانش پژوهان ، دروس این پودمان در 2 بخش تخصصی و عمومی ارائه می گردد . بر این اساس ، عناوین دروس پودمان شغلی نقشه بردار حرفه ای به شرح زیر است :
- محاسبات کاربردی در نقشه‌برداری
- آموزش نقشه‌برداری زمینی همراه با کار عملی
- آموزش نقشه برداری مسیر و کارگاه همراه با کار عملی
- آموزش نقشه برداری زیر زمینی همراه با کار عملی
- آموزش کامل AutoCAD دو بعدی
- آموزش کاربردی Civil3D
- آموزش کاربردی GPS همراه با نرم افزار و کار با دستگاه
- رفتار سازمانی و کار تیمی
- نحوه گزارش نویسی، مستند سازی و مکاتبات اداری
- اخلاق حرفه ای
:: مدت زمان:
مدت زمان برگزاری پودمان شغلی نقشه بردار حرفه ای برابر 290 ساعت می ‌باشد که متناسب با شروع هر یک از دوره ها برای دانش پژوهان برنامه ریزی خواهد شد .

:: مزایای شرکت در پودمان شغلی نقشه بردار حرفه ای
- بهره مند شدن از آموزش های ناب و کاربردی مبتنی بر مدل شایستگی شغلی نقشه بردار حرفه ای
- کسب تجربه انجام پروژه های واقعی
- رویارویی با مدرسان و اساتید متنوع و بهره مند شدن از تجارب ارزشمند ایشان
- برخورداری از شبکه ارتباطی دانش آموختگان حرفه ای خانه عمران
- اخذ گواهینامه پایان پودمان پس از انجام ارزیابی های لازم
- امکان اخذ گواهینامه شایستگی شغلی پس از مراحل مربوطه
- امکان معرفی به شرکت های ساختمانی طرف قرارداد با واحد تامین منابع انسانی خانه عمران پس از اخذ گواهینامه شایستگی شغلی
- امکان معرفی در کتاب سال متخصصان صنعت ساختمان پس از اخذ گواهینامه شایستگی شغلی
:: شهریه:

مجموع شهریه دوره های پودمان شغلی نقشه بردار حرفه ای برابر 10/320/000 تومان می باشد که تخفیفاتی برای شرکت کنندگان در این پودمان به شرح ذیل اعطا می گردد
پرداخت نقدی : در صورت پرداخت شهريه به طور يكجا (نقدی) ، متقاضي از 25 درصد تخفيف بهره مند خواهد شد و شهریه پودمان برابر 7/700/000 تومان محاسبه می گردد .

پرداخت اقساطی : در صورت تمايل به پرداخت به صورت اقساط کوتاه مدت، حداكثر تخفيف برابر 20 درصد خواهد بود و شهریه پودمان برابر 8/300/000 تومان محاسبه می گردد .
همچنین در صورت تمايل به پرداخت به صورت اقساط میان مدت ، حداكثر تخفيف برابر 15 درصد خواهد بود و شهریه پودمان برابر 8/800/000 تومان محاسبه می گردد .


تعداد نمایش :20321 / ارسال به دوست/ نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجوز ها و تفاهم نامه ها