• خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان          


دوره جامع متره و تهیه صورت وضعیت ابنیه

دوره گروه دوره زمان برگزاری مدت ( ساعت ) تاریخ شروع ظرفیت شهریه (ریال)
11810200 جمعه 13:30-8:30 68 1397/09/23 دارد 29800000


:: مقدمه:

از آنجایی که آورده ریالی پیمانکار از عملیات اجرایی موضوع پیمان در قالب صورت وضعیت ها تجلی پیدا می کند، لذا وجود یک کارشناس حرفه‌ای در زمینه متره و تهیه صورت وضعیت نقش مهمی در مسائل مالی در پروژه ها دارد. از طرفی دستگاه نظارت و کارفرما به دنبال اعمال مدیریت صحیح برای کنترل مسائل مالی طبق پیمان است. این مؤسسه با طراحی دوره متره و تهیه صورت وضعیت و انجام پروژه های واقعی، یکی از شایستگی‌ های مورد نیاز مترور حرفه ای را تأمین می‌نماید. در این دوره چگونگی تهیه و تدوین صورت وضعیت، چگونگی اندازه گیری عملیات اجرایی، شناخت روش های متره و همچنین تشریح و تبیین فهرست بهای واحد پایه ابنیه و ردیف های آن آموزش داده خواهد شد.
پیش نیازهای این دوره چیست؟
دوره اجرای ساختمان و نقشه‌خوانی

موقعیت های شغلی که با گذراندن این دوره می توانم کسب کنم چیست؟
فارغ التحصیل این دوره آموزشی می‌ تواند با دانش کاربردی و تجربه انجام کارهای عملی در طول دوره، در دفاتر فنی شرکت‌ های بزرگ مشغول به کار گردد.
سرفصل دوره جامع متره و تهیه صورت وضعیت ابنیه:
- تفسیر فصول و ردیف های متناظر با اجرای اسکلت فلزی و بتنی در فهرست بها ابنیه
- تفسیر فصول و ردیف های متناظر با عملیات سفت کاری در فهرست بهای ابنیه.
- تفسیر فصول و ردیف های متناظر با عملیات نازک کاری در فهرست بها ابنیه
- تفسیر فصول و ردیف های متناظر با محوطه سازی در فهرست بهای ابنیه.
- آشنایی با ردیف های ستاره دار و کار جدید در فهرست بها ابنیه
- آشنایی با مصالح پای کار
- برآورد هزینه های تجهیز و برچیدن کارگاه
- تعدیل به همراه انجام تمرین های واقعی
- کارگاه متره و تهیه صورت وضعیت ابنیه ( یک پروژه واقعی از ابتدا تا انتها )

سایر دوره های پیشنهادی مرتبط با دوره متره و تهیه صورت وضعیت ابنیه:
تعداد نمایش :21252 / ارسال به دوست/ نسخه چاپي

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1394/11/20 15:18
3
3
من میخواستم تو این دوره شرکت کنم ولی نمیدونم لازمه قبلش دوره های دیگه (نقشه خوانی، اجرا و ...) رو بگذرونم یا نه. شماره 84360 رو میگیرم میگه در شبکه موجود نمی باشد. برای مشاوره با کجا تماس بگیرم؟

سلام جهت کلاس متره و صورت وضعیت نویسی باید تا حدودی با علائم و نشانه های نقشه های سازه آشنا باشید.در ضمن اگر ساکن شهرستان می باشید با شماره 02184360 تماس بگیرید.


کاربر مهمان
1394/04/17 18:46
3
7
باسلام .تفاوت اموزش متره در خانه عمران بامراکزفنی وحرفه ای درچیست؟

سلام. متره در خانه عمران در دو سطح ارائه می شود در سطح اول تمرکز بر برآورد مقادیر و احجام عملیاتی می باشد و به کسانی توصیه می گردد که با کارفرمای بخش خصوصی کار می کنند. در سطح دیگر برآورد مقادیر بر اساس ردیف های فهرست بها انجام می گردد و به کسانی توصیه می گردد که با کارفرمای بخش دولتی کار می کنند.


کاربر مهمان
1394/03/15 16:16
8
1
لطفأ نحوه ی صورت وضعیت نوشتن و قیمت جدید را ارسال کنید . با تشکر

سلام.در صورت تمایل می توانید یک جلسه به عنوان مهمان در کلاس های موسسه شرکت نمایید و درخواست خود را با مدرس مطرح نمایید. برای این منظور با واحد مشاوره شماره 84360 داخلی 2 تماس حاصل نموده و درخواست خود را ثبت نمایید.


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجوز ها و تفاهم نامه ها