• خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان          


کارگاه آموزشی اصول و فنون مذاکره و برقراری ارتباط موثر

دوره گروه دوره زمان برگزاری مدت ( ساعت ) تاریخ شروع ظرفیت شهریه (ریال) تخفیفات
13012103 چهارشنبه 17:30-8:30 8 اعلام می گردد دارد 4700000:: معرفی دوره:

مذاكره مهم ترين و رايج ترين وسيله برقراري ارتباط بين انسان هاست. اولين تجربه انسان براي مذاكره در خانواده آغاز مي شود و به جامعه جهاني ختم مي شود. انسان ها با هم مذاكره مي كنند تا با ديگران براي رسيدن به نيازهاي خود و به عبارت ديگر، منافع مشروع خود، به توافق برسند. با ورود سازمان ها، از قبيل شركت ها، بانك ها، مؤسسات دولتي، شهرداري ها و... مذاكرات انسان ها جدي تر و سرنوشت سازتر شده است. آشنايي و نهايتاً سلطه به اصول و فنون مذاكره انسان ها را به اين توانايي مجهز مي كند كه در جريان ارتباطات با ديگران، در هرسطحي، به توافقي معقول، منطقي، منصفانه، قابل دوام و سريع دست يابند. فرایندی گفتگو محور است که بر روی یک موضوع مشخص درجهت رسیدن به اهداف فردی یا سازمانی از طریق توافق صورت می پذیرد که در جهت تامین نیازها، رضایت و منافع طرفین می باشد و بایستی دارای ارزش افزوده باشد. همواره در طول یک روز هر یک فرد با بيش از 17 نفر مذاكره می کند كه بيش از 85% از اين مذاكرات با سود آوري شخص ارتباط مستقيم دارد. اما 90% از دلایل عدم توفیق در کسب نتیجه به دليل عدم آشنایي افراد با مهارت هاي ارتباط مؤثر و اقناع مخاطب است. در این دوره آموزشی آموزشی شما می توانید با اصول و فنون مذاکره آشنا شوید.پیش نیازهای این دوره چیست؟
پيش نياز خاصي ندارد.

جایگاه دوره در جهان چگونه است؟
دردنیای پیشرفته امروز و به خصوص در کشورهای اروپایی و امریکای شمالی و حتی کشورهای شرق آسیا، اصول و فنون مذاکره علاوه بر بهره گیری از تکنیک های روانشناسی و شخصیت شناسی، به آداب و رسوم و قواعد در نظر گرفته شده از سوی میزبان مذاکرات و یا از سوی تیم میهمان، قبل ،حین و پس از مذاکره می پردازد و برای آنان بسیار با اهمیت می باشد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
این دوره به مدیران و رهبران سازمانی، برای مدیران و کارشناسان فروش و بازاریابی و نیز کلیه علاقمندان توصیه می شود.

مهارت هایی که پس از گذراندن این دوره کسب می کنم چیست؟
آیا می خواهید در مذاکرات درون سازمانی برای ایجاد سیستم داخلی ( ساختار، کارکنان، عملکرد، برنامه ها، اقدامات، و غیره ) موفق باشید؟ آیا می خواهید یک مذاکره خوب و اثر بهش در حوزه خرید یا فروش داشته باشید؟ و ... در این دوره آموزشی شما می توانید با اصول و فنون مذاکره آشنا شده و مهارت های خود را در این زمینه گسترش دهید.

موقعیت های شغلی که با گذراندن این دوره می توانم کسب کنم چیست؟
شما با گذراندن این دوره می توانید توانایی های خود به عنوان مدیر یک سازمان توسعه دهید. همچنین می توانید به عنوان یک مدیر فروش مشغول به کار شوید.

مزایای دوره های خانه عمران چیست؟
1. گواهینامه های معتبر آموزشی
2. ترجمه رسمی گواهینامه پایان دوره به درخواست دانش پژوه
3. برگزاری Work Shop های دوره ای
4. برگزاری دوره های Post Course جهت آموزش امکانات جدید نرم افزاری و رفع اشکال
5. معرفی دانش آموختگان جویای کار در سایت جامع کاریابی CJobs.ir
6. آشنایی با سایر مهندسان فعال در صنعت ساختمان با حضور در کلاس های آموزشی
7. استفاده از انوع تخیفات همانند تخفیفات دانشجویی، ثبت نام گروهی، عضویت، ثبت نام اینترنتی و ...
8. پذیرایی رایگان
9. استفاده از خدمات رفاهی پیش بینی شده برای اعضاتعداد نمایش :6797 / ارسال به دوست/ نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجوز ها و تفاهم نامه ها