• خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان          


سمینار رایگان آشنایی با آزمون بین المللی PMP

دوره گروه دوره زمان برگزاری مدت ( ساعت ) تاریخ شروع ظرفیت شهریه (ریال) تخفیفات
19053102 چهارشنبه 19-17 2 اعلام می گردد دارد 0 -


جهت ارائه عملکردی حرفه ای به عنوان یک عضو موثر در اجرای پروژه ها، تسلط بر اصول مدیریت پروژه حرفه ای لازمه کار می باشد . با داشتن معتبر ترین مدرک حرفه ای در سطح مدیریت پروژه ها ، یعنی مدرک PMP ، حتی اگر یک مدیر پروژه هم نباشید ، می توانید در مسائل مرتبط با مدیریت پروژه ، همچون یک مدیر پروژه حرفه ای و در سطح کلاس جهانی ، تصمیم گرفته و عمل نمایید و با سایر اعضای تیم ، پیمانکاران ، کارفرما و مشاور به بهترین نحو تعامل نموده و مسیر موفقیت پروژه خود را در تمامی ابعاد زمانی ، هزینه ای و کیفی هموار نمایید . با این توانمندی ، فرصت های شغلی بسیاری را نیز به عنوان فردی حرفه ای ، برای خود ایجاد نمایید . سازمان هایی که از وجود چنین افرادی ، بهره می برند بدون شک به موفقیت پروژه های خود بیش از دیگران نیاز داشته و اعتقاد عملی به آن دارند . این تسلط بر اساس معتبر ترین استاندارد مدیریت پروژه در جهان با نام PMBOK که از دستاوردهای موسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI) می باشد ، بدست می آید.


:: جایگاه این مدرک در ایران و جهان:
از آنجائیکه در سطح دنیا بیش از 650 هزار نفر دارای این مدرک تخصصی و حرفه ای می باشند، می توان به جایگاه ویژه و ارزنده این مدرک بویژه در سطح کشورهای توسعه یافته پی برد. در حال حاضر یکی از شاخصه ها و ملاک های اصلی کارفرمایان در شناسایی پیمانکاران قوی در سطح بین المللی، تعداد افراد دارای مدرک PMP در آن سازمان می باشد چراکه مستقیما سطح فرهنگ، دانش و توانایی مدیریت پروژه در آن سازمان را منعکس می نماید. لذا در جذب مدیران و کارشناسان پروژه، داشتن مدارک حرفه ای-تخصصی از این دست، معیاری کلیدی خواهد بود.
از سویی دیگر، با وجود آنکه ایران بواسطه در دست داشتن تعداد کثیری از طرح های زیربنایی، عمرانی و صنعتی بزرگ و کوچک در رشته های صنعتی گوناگون، به عنوان کشوری در حال توسعه شناخته میشود، اما متاسفانه فقط یک هزارم متخصصین دارای مدرک PMP را در خود جای داده است که این امر خود، گواهی بر نیاز و پتانسیل گسترده و آینده درخشان این مدرک در سطح مدیریتی و عملیاتی پروژه ها می باشد. حال آنکه شرکتهای داخلی برجسته در حوزه کارفرمایی، مشاوره و پیمانکاری پروژه ها نیز این شاخص را در جذب افراد خبره و متخصص مد نظر قرار می دهند.


تعداد نمایش :12956 / ارسال به دوست/ نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجوز ها و تفاهم نامه ها