• خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان          


متخصص پرزانته معماری

کلیه علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر از پکیج تربیت متخصص پرزانته معماری می توانند ضمن تکمیل فرم ذیل از مزایای مشاوره رایگان در خصوص پودمان شغلی متخصص پرزانته معماری و سایر پودمان ها بهره مند گردند.
:: پودمان شغلی صنعت ساخت چیست؟
پودمان شغلی یا به عبارت دیگر بسته‌ آموزش اشتغال محور، پکیج آموزشی منحصر به فردی می باشد که برای پرورش و آماده سازی افراد برای ورود حرفه ای به مشاغل متنوع صنعت ساخت تدوین گردیده است. به طور معمول ، پودمان های شغلی صنعت ساخت که از ابتکارات موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران می باشد، متناسب با عنوان شغلی ، مشتمل بر حداقل 160 ساعت و حداکثر 500 ساعت آموزشی می باشد . برای تدوین پودمان های مرتبط با هر یک از مشاغل تخصصی موجود در صنعت ساخت، علاوه بر استفاده از تجربیات خانه عمران در عرصه آموزش های حرفه ای ساخت و ساز شهری و طرح های عمرانی در 2 دهه اخیر، از مشورت و تجربیات خبرگان و پیشکسوتان هر یک از عناوین شغلی استفاده شده است. علاوه بر این، به جهت پیاده سازی مفاهیم مدیریت منابع انسانی در صنعت ساخت، برای هر یک از عناوین شغلی مدل های شایستگی با استفاده از بانک اطلاعات بین‌المللی مشاغل تخصصی و نتایج مصاحبه و گفتگو با زبدگان حرفه خلق گردیده است.
:: معرفي پودمان شغلی متخصص پرزانته معماری
با عنایت به اهمیت پرزانته معماری در هر پروژه و وجود پوزیشن شغلی به نام 3Dکار در دفاتر معماری، دپارتمان معماری مؤسسه تحقیق و توسعه خانه عمران، تربیت و پرورش کارشناسان حرفه‌ای در حوزه پرزانته معماری را از طریق تدوین و اجرای پودمان شغلی تربیت " متخصص پرزانته معماری" در دستور کار خویش قرار داده است .

:: مخاطبان:
شرکت در پکیج تربیت متخصص پرزانته معماری ، به کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه مقاطع ( کاردانی ، کارشناسی و . . . ) در رشته های مهندسی معماری توصیه می گردد. علاوه بر این ، پکیج تربیت متخصص پرزانته معماری بسته کامل و جامعی است که پاسخگوی نیازهای مهندسانی که در حوزه مشاغل اجرایی فعالیت نموده و اکنون علاقمند به تغییر مسیر شغلی خود به سمت مشاغل دفتری می باشند، خواهد بود .
:: دروس پکیج تربیت متخصص پرازنته معماری
:: مدت زمان:
مدت زمان برگزاری پکیج تربیت متخصص پرزانته معماری برابر 257 ساعت می ‌باشد که متناسب با شروع هر یک از دوره ها برای دانش پژوهان برنامه ریزی خواهد شد.

:: مزایای شرکت در پودمان شغلی متخصص پرزانته معماری
- بهره مند شدن از آموزش های ناب و کاربردی مبتنی بر شایستگی های فنی
- کسب تجربه انجام پروژه های واقعی
- رویارویی با مدرسان و اساتید متنوع و بهره مند شدن از تجارب ارزشمند ایشان
- برخورداری از شبکه ارتباطی دانش آموختگان حرفه ای خانه عمران
- اخذ گواهینامه پایان پکیج پس از انجام ارزیابی های لازم
- امکان اخذ گواهینامه شایستگی شغلی پس از طی مراحل مربوطه
- امکان معرفی به شرکت های ساختمانی طرف قرارداد با واحد تامین منابع انسانی خانه عمران پس از اخذ گواهینامه شایستگی شغلی
- امکان معرفی در کتاب سال متخصصان صنعت ساختمان پس از اخذ گواهینامه شایستگی شغلی
:: میزان و شرایط سرمایه گذاری در پودمان شغلی متخصص پرزانته معماری :

مجموع شهریه دوره ها جهت سرمایه گذاری در پودمان شغلی متخصص پرازنته معماری برابر 7/520/000 تومان می باشد که تخفیفاتی برای شرکت کنندگان در این پودمان شغلی به شرح ذیل اعطا می گردد .
سرمایه گذاری نقدی : در صورت سرمایه گذاری در پودمان شغلی به طور يكجا (نقدی)، متقاضي از 25 درصد تخفيف بهره مند خواهد شد و مجموع سرمایه گذاری برابر 5/600/000 تومان محاسبه می‌ گردد .

سرمایه گذاری اقساطی : در صورت تمايل به سرمایه گذاری به صورت اقساط کوتاه مدت (4 ماهه)، حداكثر تخفيفات 20 درصد خواهد بود و مجموع سرمایه گذاری برابر 6/000/000 تومان محاسبه می گردد .
در صورت تمايل به سرمایه گذاری به صورت اقساط بلند مدت (8 ماهه)، حداكثر تخفيفات 15 درصد خواهد بود و مجموع سرمایه گذاری برابر 6/400/000 تومان محاسبه می گردد .


تعداد نمایش :16864 / ارسال به دوست/ نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجوز ها و تفاهم نامه ها