• خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان          


مدیر حرفه ای پروژه ساختمانی ( با اعطای مدرک CMBA )

کلیه علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر از پودمان شغلی مدیر حرفه ای پروژه ساختمانی می توانند ضمن تکمیل فرم ذیل از مزایای مشاوره رایگان در خصوص پودمان شغلی مدیر حرفه ای پروژه ساختمانی و سایر پودمان ها بهره مند گردند.

:: پودمان شغلی صنعت ساخت چیست؟
پودمان شغلی یا به عبارت دیگر بسته‌ آموزش اشتغال محور، پکیج آموزشی منحصر به فردی می باشد که برای پرورش و آماده سازی افراد برای ورود حرفه ای به مشاغل متنوع صنعت ساخت تدوین گردیده است. به طور معمول، پودمان های شغلی صنعت ساخت که از ابتکارات موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران می باشد، متناسب با عنوان شغلی، مشتمل بر حداقل 160 ساعت و حداکثر 500 ساعت آموزشی می باشد .
برای تدوین پودمان های مرتبط با هر یک از مشاغل تخصصی موجود در صنعت ساخت، علاوه بر استفاده از تجربیات 17 ساله خانه عمران در عرصه آموزش های حرفه ای ساخت و ساز شهری و طرح های عمرانی، از مشورت و تجربیات خبرگان و پیشکسوتان هر یک از عناوین شغلی استفاده شده است. علاوه بر این، به جهت پیاده سازی مفاهیم مدیریت منابع انسانی در صنعت ساخت، برای هر یک از عناوین شغلی مدل های شایستگی با استفاده از بانک اطلاعات مشاغل تخصصی آمریکا و نتایج مصاحبه و گفتگو با زبدگان حرفه خلق گردیده است.
:: معرفي پودمان شغلی مدیر حرفه ای پروژه ساختمانی
طرح تعالی مدیران صنعت ساخت (CMBA) از ابتکارات دپارتمان مدیریت خانه عمران برای توسعه نگاه روزآمد به مدیریت در میان اهالی حرفه‌ای صنعت ساخت به شمار می‌رود. در فاز ابتدایی، این طرح در قالب 3 پودمان پیاده می‌شود که یکی از آن‌ ها پودمان شغلی مدیر حرفه ای پروژه ساختمانی می باشد.
در این پودمان‌ ها با ارائه مباحث تخصصی علمی در کنار مثال‌ های کاربردی و کارگاه‌ های عملی تلاش بر این است که علم و تجربه حرفه‌ ای همزمان به مخاطبان انتقال داده شود. برای نیل به این مقصود، خانه عمران تاکید دارد که تدریس مباحث و دوره ‌ها را استادانی برخواسته از متن جامعه حرفه‌ای بر عهده گیرند.
دانش پژوهانی که پودمان‌ شغلی مدیر حرفه ای پروژه ساختمانی را با موفقیت طی نمایند، با رعایت ضوابط و مقررات می‌توانند گواهی‌ نامه شایستگی شغلی دریافت نموده و به عنوان یک مدیر پروژه موفق، مورد تایید نظام پودمانی خانه عمران قرار گیرند.
هم ‌اکنون دپارتمان مدیریت خانه عمران با برگزاری دوره ‌های متعدد از آموزش حرفه‌ ای پودمانی در قالب طرح CMBA به دوران بلوغ این پودمان ‌ها گام نهاده و مفتخر است که اکثریت قریب به اتفاق فارغ ‌التحصیلان این پودمان‌ ها بر این باورند که بزرگ‌ترین دستاورد طرح CMBA تغییر و توسعه نگرش آنان به مدیریت در صنعت ساخت بوده است.
:: مخاطبان
شرکت در پودمان شغلی مدیر حرفه ای پروژه ساختمانی، به کلیه فارغ التحصیلان کلیه مقاطع ( کاردانی، کارشناسی و . . . ) در رشته های مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی صنایع، مدیریت پروژه که علاقمند به فعالیت در سطح مدیریتی در صنعت ساختمان می باشند توصیه می گردد . همچنین، شرکت در پودمان شغلی CMBA به کلیه افرادی که در صنعت ساختمان، سابقه حرفه ای دارند و علاقمند به تقویت ابعاد مدیریتی خود می باشند، توصیه می گردد.
:: دروس پودمان شغلی مدیر حرفه ای پروژه ساختمانی
بر اساس سند جامع پودمان شغلی مدیر حرفه ای پروژه ساختمانی (CMBA) و به منظور توسعه شایستگی های فنی و عمومی دانش پژوهان، دروس این پودمان در 2 بخش فنی و عمومی ارائه می گردد. در بخش فنی، حوزه های مدیریت عمومی، مدیریت پروژه، تکنولوژی ساخت، مبانی حقوقی و روش های قراردادی، مالی و اقتصادی، توسعه پایدار و HSE مد نظر قرار گرفته است و در بخش عمومی، دروس این پودمان در حوزه دانش عمومی و مهارت های فردی تعریف شده است. بر این اساس، عناوین دروس پودمان شغلی مدیر حرفه ای پروژه ساختمانی به شرح زیر است :
- اصول مدیریت پروژه حرفه ای
- فرایندها و ابزارهای هدف در مدیریت پروژه
- فرایندها و ابزارهای پشتیبان در مدیریت پروژه
- روش های برنامه ریزی و کنترل پروژه در صنعت ساخت
- اصول مدیریت سازمان های پروژه محور
- نظام های تحویل پروژه و روش های قراردادی در پروژه ها
- اصول و روش های تجهیز و پشتیبانی کارگاه
- ضوابط حقوقی صنعت ساختمان
- مدیریت مالی و اقتصادی در صنعت ساختمان
- دانش و مهارت های عمومی مدیریت
- شایستگی ها و مهارت های فردی مورد نیاز مدیران پروژه
:: مدت زمان
مدت زمان برگزاری پودمان شغلی مدیر حرفه ای پروژه ساختمانی برابر 410 ساعت می ‌باشد .
:: مزایای شرکت در پودمان شغلی مدیر حرفه ای پروژه ساختمانی
- بهره مند شدن از آموزش های ناب و کاربردی مبتنی بر مدل شایستگی شغلی مدیر حرفه ای پروژه ساختمانی
- رویارویی با مدرسان و اساتید متنوع و بهره مند شدن از تجارب ارزشمند ایشان
- برخورداری از شبکه ارتباطی دانش آموختگان حرفه ای خانه عمران
- اخذ گواهینامه پایان پودمان پس از انجام ارزیابی های لازم
- امکان اخذ گواهینامه شایستگی شغلی پس از مراحل مربوطه
- امکان معرفی به شرکت های ساختمانی طرف قرارداد با واحد تامین منابع انسانی خانه عمران پس از اخذ گواهینامه شایستگی شغلی
- امکان معرفی در کتاب سال متخصصان صنعت ساختمان پس از اخذ گواهینامه شایستگی شغلی
:: شهریه
مجموع شهریه دوره های پودمان شغلی مدیر حرفه ای پروژه ساختمانی برابر 15/850/000 تومان می باشد که تخفیفاتی برای شرکت کنندگان در این پودمان به شرح ذیل اعطا می گردد.

پرداخت نقدی : در صورت پرداخت شهريه به طور يكجا ( نقدی )، متقاضي از 30درصد تخفيف بهره مند خواهد شد و شهریه پودمان برابر 11/000/000 تومان محاسبه می گردد.

پرداخت اقساطی : در صورت تمايل به پرداخت به صورت اقساط کوتاه مدت، حداکثر تخفیفات برابر 25 درصد خواهد بود و شهریه پودمان برابر 11/900/000 محاسبه می گردد.
همچنین در صورت تمايل به پرداخت به صورت اقساط میان مدت، حداکثر تخفیفات برابر 20 درصد خواهد بود و شهریه پودمان برابر 12/700/000 محاسبه می گردد.
همچنین در صورت تمايل به پرداخت به صورت اقساط بلند مدت، حداکثر تخفیفات برابر 15 درصد خواهد بود و شهریه پودمان برابر 13/500/000 محاسبه می گردد.

تعداد نمایش :25449 / ارسال به دوست/ نسخه چاپي

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/04/09 15:2
0
0
با سلام لطفا در خصوص نحوه اقساط بلند مدت کمی توضیح دهید با تشکر

سلام / شما می توانید جهت اطلاع کامل از نحوه پرداخت شهریه با شماره 02184360 داخلی 2 تماس بگیرید.


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجوز ها و تفاهم نامه ها