• خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان          


دوره تهیه نقشه های اجرایی معماری (فاز 2)

دوره گروه دوره زمان برگزاری مدت ( ساعت ) تاریخ شروع ظرفیت شهریه (ریال) تخفیفات
11422137 جمعه 13:30-8:30 45 1397/03/11 دارد 18700000:: مقدمه:

تهیه و طراحی پروژه های معماری بصورت علمی در دومین فاز آن، اهمیت بسزایی در طراحی، اجرا و رعایت قوانین و ضوابط ساختمان‌ سازی کشور دارد. بی‌تردید هر قدر این مرحله با دقت بیشتر و علمی‌ تر انجام گیرد، اجرای بهتر و با ریسک کمتر و در نتیجه عمر مفید بیشتری را برای ساختمان‌ ها در پی خواهد داشت. مباحثی که در دانشگاه‌ ها در‌خصوص تهیه پروژه‌ های فاز دو معماری مطرح میگردد ، بسیار محدود و پراکنده است. این امر سبب میشود تا بررسی پروژه‌ های متعدد با شرایط طرح و اجرای متنوع، امکان‌ پذیر نباشد خصوصاً آنکه تولید مصالح و ارائه تکنولوژی‌ های ساخت جدید هم رو به گسترش است. با توجه به این موارد، نیاز به وجود دوره‌ ای پویا مابین تحصیلات آکادمیک دانشگاه و محیط حرفه‌ ای ساخت و ساز کاملاً ضروری می‌نماید.
در این دوره کلیه مصالح، عناصر و جزئیات اجرایی ساختمان و نيز تکنولوژی‌ و مراحل ساخت یک بنا بررسی خواهد شد و دانش پژوهان باضوابط و مقررات اجرایی کشور آشنا می‌شوند. همچنین شرکت‌ کنندگان در این دوره فرصت می‌یابند تا با انجام یک پروژه کامل فاز دو از ابتدا تا انتها، همه آموخته‌ های خود را به‌ صورت عملی هم تمرین نمایند و آمادگی این ‌را پیدا کنند تا در دفاتر فنی و شرکت‌ های مهندسان مشاور، به عنوان طراح یا نقشه کش فاز دو به فعالیت بپردازند.

پیش نیاز: AutoCad

:: سرفصل دوره تهیه نقشه های اجرایی معماری (فاز 2):

- بررسی کلیه نقشه ها و تهیه لیست نقشه ها و آماده کردن جدول نازک کاری و شروع ترسیم پلان
- فاز دو کردن پلان اندازه گیری
- فاز دو کردن برش ها و نماها
- ترسیم پله ها در پلان و برش
- ترسیم بزرگنمایی آشپزخانه، سرویس و حمام در پلان و برش
- ترسیم سقف کاذب در پلان و برش و ترسیم پلان معکوس و مطابقت با نقشه های برق و مکانیک
- ترسیم نقشه های کف سازی و مطابقت آن با جدول نازک کاری
- ترسیم پلان تیپ درب و پنجره و بزرگ نمایی درب ها، پنجره ها و پروفیل ها
- ترسیم جزئیات خاص به روش صحیح و جزئیات اصلی و اجرایی


:: دوره های پیشنهادی بعد از گذراندن دوره تهیه نقشه های اجرایی معماری (فاز 2):
تعداد نمایش :11144 / ارسال به دوست/ نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجوز ها و تفاهم نامه ها