• خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان          


دوره جامع اجرا و نظارت ساختمان‌ از فونداسیون تا نازک‌کاری به همراه کلیه نکات فنی و تجربی در سازه‌ها‌ی فولادی و بتنی (ویژه مهندسان عمران)

دوره گروه دوره زمان برگزاری مدت ( ساعت ) تاریخ شروع ظرفیت شهریه (ریال) تخفیفات
11235115 اعلام می گردد - دارد - -

مقدمه :
بي ترديد نقص در طراحي، محاسبات، اجرا و نظارت بر ساختمان‌ها هر يك به نوبه خود مي تواند در حوادث ساختماني نقش اساسي داشته باشند. اما در اين ميان توجه به مراحل اجرا و نظارت داراي اهميت دوچندان است، زيرا از يك سو دخالت افراد غيرحرفه‌اي در آن بسيار گسترده و پررنگ مي‌باشد و از سوي ديگر در صورت عدم دقت و كنترل به‌ موقع ، ضعف‌ها و اشكالات در حين اجرا پوشيده شده و چه بسا در آينده هرگز امكان مشاهده و بازرسي آنها ميسر نگردد.
لذا خانه عمران با طراحي اين دوره تلاش داشته از طريق انتقال تجربيات و اطلاعات بسيار كاربردي متخصصان با سابقه، ضمن بهبود نحوه نظارت مهندسان، اشكالات اجرايي را به حداقل رساند.
نظر به اهميت محتويات علمي-تجربي اين دوره، نیاز است شركت‌كنندگان به طور مستمر در تمامي جلسات حضور يافته تا در پايان دوره توانايي‌هاي لازم جهت اجراي ساختمان يا نظارت بر اجرا را كسب نمايند.

مخاطبان دوره: مهندسان عمران
مدت دوره: 90 ساعت
پیش نیاز: نقشه خوانی
سرفصل دوره جامع اجرا و نظارت ساختمان‌ :


اجرا و نظارت سازه‌هاي بتني و اشكالات رايج در آن (نكات اجرايي آيين‌نامه‌اي و اشكالات رايج سازه‌هاي بتني، ساخت، حمل، ريختن و نگهداري بتن، قالب‌بندي، آرماتوربندي، سقفهاي تيرچه بلوك و دال )
اجرا و نظارت سازه‌هاي فلزي و اشكالات رايج در آن (نكات اجرايي آيين‌نامه‌اي و اشكالات رايج سازه‌هاي فولادي، جوش، بازرسي جوش، برشكاري، ساخت و نصب اسكلت فلزي، اتصالات، فونداسيون)
نكات مهم در سفت‌كاري (نكات لازم در پياده كردن نقشه، مصالح لازم براي ديواركشي همانند آجر، سفال، ديوار سه بعدي و... ،نكات اجرايي در ساخت و نصب چهارچوب، عايق‌هاي رطوبتي، ديتيل‌ها و نكات اجرايي در عايق هاي حرارتي و ...)
نكات مهم اجرائي در عمليات نازك‌كاري (معرفي انواع مصالح نازك‌كاري فضاهاي مختلف ساختمان و نكات فني و اجرايي آن،سقف كاذب،گچكاري، نقاشي ساختمان،سنگكاري و... )

دوره های پیشنهادی مرتبط با دوره اجرا و نظارت ساختمان‌ از فونداسیون تا نازک‌کاری‌ :


- دوره اصول تخریب، گودبرداری واجرای سازه های نگهبان (ویژه مجریان و ناظران)
- طرح مخلوط بتن به روش کارگاهی
- اصول انتخاب مصالح و روشهای ساخت وساز
- دوره جامع تأسیسات برقی و مکانیکی ساختمان‌های متعارف و بلندمرتبه
- نحوه تنظیم قراردادهای متداول در ساخت و سازها
- آشنایی با ضوابط ساخت‌وساز شهری و ملاک عمل در شهرداری ها

تعداد نمایش :13514 / ارسال به دوست/ نسخه چاپي

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/07/10 23:41
0
1
با سلام و خسته نباشید .کتابی در فروشگاه با این موضوع ندارید؟بصورت خود اموزی .چون متاسفانه اهواز هستم

سلام جهت تهیه کتب تخصصی می توانید به فروشگاه کتاب خانه عمران به آدرس Cstore.ir مراجعه کنید.


کاربر مهمان
1395/03/10 4:40
0
1
سلام ، امکان نغییر تاریخ شروع کلاس ها و موکول آن پس از امتحانت دانسجویی وجود دارد ؟

سلام دوره اجرا و نظارت در زمان ها و روزهای مختلف برگزار می گردد. شما میتوانید با توجه به زمان بندی ها جهت شرکت در کلاس برنامه ریزی نمایید.


کاربر مهمان
1394/11/26 13:14
0
0
سلام بنده مهندس مکانیک هستم و تازه شروع ب فعالیت ساختن ساختمان کردم ، چیزه زیادی از ساخنمان نمیدونم چ گلاسهایی رو پیشنهاد میکنید ک بنده شرکت کنم تا بتونم ی ساختمان با کیفیت اصولی و کم هزینه بسازم ؟

سلام شما اگر در ابتدای فعالیت خود هستید می توانید از دوره های نقشه خوانی و اجرای ساختمان ویژه دست اندرکاران ساخت و ساز استفاده نمایید.


کاربر مهمان
1394/11/25 16:59
0
0
شما فقط هزینه زیادی برای خانه عمران میدهید و کیفیت ندارد و مدرک معتبری هم ندارد یک موسسه است شما اگر از مراکز آکادمی که فذا دوره ای برگزار میکنید شرکت کنید بهتر هست
کاربر مهمان
1394/11/18 20:25
0
0
باسلام.چنددرصدازدانش اموختگان این دوره توسط خانه عمران واردبازارکارشده اند

سلام شما می توانید با واحد فرصت های شغلی خانه عمران تماس بگیرید تا در این زمینه راهنمایی شوید.


کاربر مهمان
1394/04/22 14:1
0
0
آیا امکان فروش فبلم دوره های برگزار شده میباشد در صورت امکان به بنده برای خرید ایمیل دهید تشکر

سلام. خیر


کاربر مهمان
1394/04/03 14:53
0
0
با سلام .میخواستم بدونم امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط در طول دوره آموزش هست یا خیر؟

سلام. بسته به طول و عنوان دوره امکان پرداخت اقساط وجود دارد. جهت کسب اطلاعات دقیق می توانید با امور مالی داخلی 170 تماس حاصل نمایید.


کاربر مهمان
1394/03/28 15:35
0
0
سلام و خسته نباشید من از نظر عملی از رشته عمران هیچی نمیدونم اگر بخوام از صفر شروع کنم و برای بازار کار با رزومه کامل وارد بشم ازتون میخواستم کلاس هایی که من باید بگذرونم به علاوه نرم افزار هارو بهم بگید.لطفا به ترتیب. یه دنیا ممنون

سلام. با توجه به نیاز به اطلاع دقیق تر از وضعیت شما پیشنهاد می گردد یک جلسه مشاوره رایگان حضوری در محل موسسه داشته باشید. 84360 - 021 داخلی 2


کاربر مهمان
1394/02/21 23:7
0
0
سلام،خواستم بدونم واسه آزمون نظام مهندسی قسمت طراحیش کلاس آموزشی دارید و شهریه آن چقدره؟ممنون

سلام برای اطلاع از کلاس های آمادگی آزمون نظام مهندسی خانه عمران می توانید به سایت nezameng.ir یا دپارتمان آمادگی آزمون های تخصصی در سایت Civilhouse.ir مراجعه نمایید. لینک : http://civilhouse.ir/index.aspx?siteid=7&fkeyid=&siteid=7&fkeyid=&siteid=7&fkeyid=&siteid=7&pageid=2405 کد های طراحی معماری برای آزمون مرداد 94 : دوشنبه ها ساعت 15 الی 20 تاریخ شروع: 18 خرداد، پنجشنبه ها ساعت 9 الی 15 تاریخ شروع : 4 تیرماه، جمعه ها ساعت 9 الی 15 تاریخ شروع : 29 خرداد، می باشد.


کاربر مهمان
1394/02/18 18:35
0
0
درطول دوره چقدربه کارگاه مراجعه می شود؟

دوست عزیز، در این دوره به کارگاه مراجعه حضوری نمی شود. ولی آموزش های صرفا همراه با فیلمهای آموزشی تهیه شده توسط اساتید ما از کارگاه های اجرایی و با ذکر کامل جزئیات اجرایی نیست. همچنین در صورت تمایل شما می توانید با واحد مشاوره و ثبت نام شماره 84360 داخلی 2 تماس گرفته و در اولین جلسه کلاس به صورت رایگان حضور یابید.


کاربر مهمان
1394/02/15 13:48
0
0
با سلام . من دوره نقشه خوانی نگذرانده ام. آیا میتوانم در این دوره شرکت کنم؟ آیا اامکان تغییر ساعت دوره از 7-10 شب به 4-7 یا 5-8 شب وجود دارد؟ برای من اصلا امکان حضور در ساعت فوق نیست. آیا امکان دارد دوره های آتی را در ساعت های فوق برقرار کنید تا من و سایر خانمهای متاهل هم بتوانیم در این دوره شرکت کنیم؟

سلام برای شرکت در این دوره گذراندن دوره نقشه خوانی ضروری نیست ولی گذراندن آن در درک بهتر و سریعتر مفاهیم به شما کمک خواهد نمود. در خصوص محدودیت زمانی، شما می توانید در کد بعدی این دوره که در روزهای جمعه تشکیل خواهد شد شرکت نمایید. شما می توانید با واحد مشاوره و ثبت نام به شماره 84360 داخلی 2 تماس گرفته و شماره تماس خود را اعلام نمایید تا در صورت شروع کد بعدی دوره با شما تماس گرفته شود. موفق باشید.


کاربر مهمان
1394/02/09 14:3
0
0
من چند ساله بازرس جوشم، بیشترم سازه بوده کارم. به طبع کاری که داشتم اطلاعات زیلدی راجع به عمران و سازه پیدا کردم. و به رشته عمران علاقه مند شدم. میخوام بدونم اگگه ارشد عمرن بخونم زودتر میتونم وارد عمران بشم و بیشتر ازش یاد میگیرم یا دور های این چنینی رو برم؟ مرسی

سلام دوست عزیز آقای محمد. در دوره های خانه عمران به مباحث اجرایی به طور کاملتری نسبت به آموزش های آکادمیک پرداخته می شود ولی برای کسب پروانه اشتغال شما می بایست حتما دروه های آکادمیک را طی نمایید. لذا در صورتی که شما نیاز به پروانه اشتغال دارید توصیه می شود از طریق آکادمیک اقدام نمایید ولی در صورتی که می خواهید وارد اجرا و ساخت و ساز شوید ، پیشنهاد می شود از این دوره آموزشی بهره مند گردید. جهت آشنایی بیشتر با گواهینامه های حرفه ای ساخت و ساز لینک زیر را مشاهده نمایید : http://civilhouse.ir/index.aspx?siteid=7&fkeyid=&siteid=7&fkeyid=&siteid=7&pageid=2744. همچنین شما می توانید با واحد مشاوره و ثبت نام خانه عمران به شماره 84360 داخلی 2 تماس گرفته و سوالات خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید. موفق و پیروز باشید.


کاربر مهمان
1394/02/03 16:52
1
2
برای من که هیچ تجربه عملی نداشته و ترم 6 هستم مناسب است یا نه

بله. این دوره یک دوره 90 ساعته با دید اجرایی و نظارتی است و تمام موارد از فونداسیون تا نازک کاری آموزش داده می شود.


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجوز ها و تفاهم نامه ها