• خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان          


دوره برآورد مصالح و تنظیم صورت کارکرد پیمانکاران جزء

دوره گروه دوره زمان برگزاری مدت ( ساعت ) تاریخ شروع ظرفیت شهریه (ریال) تخفیفات
11227114 دوشنبه و چهارشنبه 18-15 30 1396/11/04 دارد 11800000

مقدمه :
پیاده سازی یک روش مناسب و معین جهت تخمین مصالح مورد نیاز علاوه برآنکه راهگشای مناسبی به منظور استخراج هزینه های تمام شده هریک از فعالیت های اجرایی است، می تواند از اتلاف بیش از حد مصالح ( که از سرمایه های ملی محسوب می شوند ) و بالا رفتن هزینه ها جلوگیری نماید. نخاله های بی پایان، ضایعات و اتلاف خارج از عرف مصالح در کارگاه های ساختمانی نتیجه نبود تخمین و برآورد مناسب مصالح مورد نیاز و عدم کنترل در مصرف آن ( که این امر خود میتواند ناشی از واگذاری کار به صورت دستمزدی و کنترل نکردن پیمانکاران جزء و دست دوم در اجرای کار و مصرف مصالح باشد ) است. مؤسسه خانه عمران با شناسایی دقیق این نقیصه در صنعت ساخت و نیاز سنجی مستند نسبت به طراحی و تدوین دوره آموزشی برآورد مصالح و تنظیم صورت کارکرد پیمانکاران جزء اقدام نموده تا با ارائه روشی مناسب میزان مصالح مورد نیاز هر فعالیت و همچنین هزینه های متناظر با آن را در مقاطع مختلف کار استخراج نماید.

پیش نیازهای این دوره چیست؟
دوره نقشه‌خوانی

سرفصل دوره برآورد مصالح و تنظیم صورت کارکرد پیمانکاران جزء :
- آشنایی با پیمانکار جزء و جایگاه آن در قرارداد پیمان کل
- ارکان و اجزای تشکیل دهنده قرارداد
- انواع قرارداد با پیمانکار جزء
- آثار متقابل قرارداد پیمان جزء در کل
- نحوه محاسبه و اندازه گیری مقادیر کار و برآورد مصالح مورد نیاز در عملیات به شرح ذیل:
1- عملیات خاکی
2- سازه بتنی شامل بتن ریزی،میلگرد،قالب بندی
3- سازه فلزی
4- انواع سقف های سازه ای
5- کارهای آجری
6- اندود کاری
7- کاشی کاری و سرامیک
8- فرش کف با موزائیک
9- کارهای سنگی با سنگ پلاک
10 - رنگ آمیزی
11- محوطه سازی

دوره های پیشنهادی مرتبط با دوره برآورد مصالح و تنظیم صورت کارکرد پیمانکاران جزء:تعداد نمایش :9958 / ارسال به دوست/ نسخه چاپي

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/08/01 21:55
0
0
لطفا برای جمعه کلاس بذارید ممنون به فکر ما شهرستانیها باشید

سلام نظر شما به واحد برنامه ریزی منعکس گردید.


کاربر مهمان
1395/02/05 0:24
0
1
زمان برگزاری عالی فقط قیمت کران یه فکری به حال قیمتها بکنید یه سری مشوق قرار دهید

سلام شما می توانید برای استفاده از تسهیلات و ضوابط پرداخت شهریه با شماره 84360 داخلی 2 واحد مشاوره و ثبت نام تماس حاصل نمائید.


کاربر مهمان
1394/03/04 1:7
0
1
سلام مجدد، به خدمت شما عرض شود بنده نزدیک به 6 ماهه که در لیست انتظار هستم تا ساعت دوره به 8 تا 13 تغییر کنه تا بتونم شرکت کنم. خواهشا به صورت استثنا هم که شده دوره تابستان را 8 تا 13 برگزار کنید.

سلام. دوست عزیز این دوره در 3 ماه گذشته صبح برگزار می شد. ولی به دلیل کم بودن تعداد مثقاضیان به عصر انتقال پیدا کرد. خواهشمند است شماره تماس خود را به همکاران ما در واحد مشاوره و ثبت نام اعلام نمایید تا در صورت وجود متقاضی دیگر، کد بعدی دوره در صبح برگزار گردد.


کاربر مهمان
1394/03/03 17:1
0
2
با سلام مجددا خواهش میکنم کد جدید این دوره را 8 تا 13 برگزار کنید. با سپاس.

سلام. درخواست شما به واحد برنامه ریزی آموزش ارجاع داده خواهد شد. در صورت تمایل می توانید شماره تماس خود را به همکاران ما در واحد مشاوره و ثبت نام به شماره 84360 داخلی 2 داده تا در صورت برگزاری دوره در ساعت پیشنهادی شما به شما اطلاع رسانی شود.


کاربر مهمان
1394/02/23 13:40
0
0
با سلام و خسته نباشید. تعیین قیمت قراردادی که کارفرما با پیمانکار کل هم میبندد در این دوره تدریس میشود؟

خیر، راجع به قیمت صحبت نمی شود. اگر نوع کار دولتی است، موضوع نحوه قیمت دادن چهارچوب قانون مناقصات و بخشنامه های صادره می باشد که موضوع این کلاس نمی باشد.


کاربر مهمان
1394/02/07 23:58
1
0
ممنون از پاسخ و حسن توجه شما، با واحد مشاوره و ثبت نام تماس گرفتم، اگر مثل سابق ساعت این دوره به 13-8 تغییر پیدا کنه ایده آل هست چون دوره امور پیمانها هم همین روز و 19-14 هست که میتونم اون رو هم شرکت کنم و اینجوری به پیمودن کیلومترها راه می ارزه.
کاربر مهمان
1394/02/01 15:35
1
5
خواهشا ساعت این دوره را از 3 ساعت در هفته به 5 ساعت در هفته تغییر بدید تا ما شهرستانی ها هم بتونیم شرکت کنیم. قبلا این دوره 13-8 بود که خیلی خوب بود بنده می خواستم شرکت کنم که ساعتش تغییر کرد. اگر 5 ساعت در هفته باشه تعداد رفت و آمدهای ما شهرستانی ها کمتر میشه. با تشکر.

دوست عزیز . ما حتما در دوره بعدی برگزاری دوره نظر شما را اعمال خواهیم کرد. شما می توانید با واحد مشاوره و ثبت نام خانه عمران تماس گرفته و نام خود را برای دوره بعدی در لیست انتظار قرار دهید تا به محض شروع به شما اطلاع رسانی شود. با تشکر


کاربر مهمان
1394/01/31 20:31
0
2
تهیه لیستوفر هم در سرفصل این دوره هست؟ لطفا سرفصلهای این دوره را مبسوط ذکر کنید.

با سلام تهیه لیستوفر در سرفصل این دوره نمی باشد. برای این مطلب می توانید در دوره دیگر ما به نام برآورد مصالح و تهیه انواع لیستوفر به آدرس http://civilhouse.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=7&fkeyid=&siteid=7&pageid=2515&newsview=14709 شرکت نمایید. در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی تر با واحد مشاوره و پذیرش به شماره 84360 تماس حاصل نمایید


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجوز ها و تفاهم نامه ها