• خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان          


دوره جامع و کاربردی معماری داخلی

دوره گروه دوره زمان برگزاری مدت ( ساعت ) تاریخ شروع رزرو مهمان شهریه (ریال) تخفیفات
11411152 یکشنبه و سه شنبه 20-16 120 1396/06/14

41700000::مقدمه :

معمار باید به علوم و معارف گوناگون آراسته باشد، چون با قوه تمییز او است که تمامی آثار دیگر هنرها به محک در می آید. عمل، ممارست مداوم و منظم در کار است یعنی کاردستی با انواع مصالح، طبق یک نقشه و عمل، قدرت بیان و نمایش چابک دستی معمار است. طبق اصول تناسبات هندسي. معماری داخلی که به عنوان یک حرفه، یک هنر و یک صنعت در دنیا شناخته شده، بهینه سازی فضاهای داخلی ساختمانها به منظور انجام فعالیتهای روزمره یعنی زندگی و کار است و براساس معنی مندرج در لغت نامه آکسفورد، دکوراسیون داخلی عبارت است از : هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه. معماری داخلی زندگی همه آحاد جامعه را تحت تأثیر قرار میدهد و تأثیرات آن در زندگی به وضوح قابل مشاهده است. از این رو موضوع معماری داخلی به هیچ وجه محدود به اقشار مرفه و خانه های اعیانی نیست. معماری داخلی میتواند برای کل جامعه و طبقات کم درآمد هم مفید باشد. اگر قناعت را اصل اساسی امروز جامعه بدانیم و قصد داشته باشیم امکان زندگی راحت را در فضای 40 یا 60 متری آپارتمان ها فراهم کنیم، معماری داخلی یک ضرورت گریز ناپذیر خواهد بود. طراحی داخلی می تواند به ما نشان دهد که در این فضای کوچک چطور و با چه وسایلی باید زندگی کنیم. همچنین کاربرد معماری داخلی در جذب مشتریان در یک فضای تجاری هم غیر قابل انکار است.

معماری داخلی


معماری داخلی


پیش نیازهای این دوره چیست؟
با توجه به مباحث و سرفصل هایی كه در اين دوره گفته می شود پيش نیاز خاصی مدنظر نمی باشد.

جایگاه دوره در جهان چگونه است؟
اين دوره در جهان از محبوب ترين دوره ها مي باشد تا آنجا كه در دانشگاه های مطرح دنيا گرايشی تحت همين عنوان تا مقطع دكتری نيز وجود دارد.البته در ایران نيز اين گرايش در مقطع ارشد به بعد به زير شاخه های رشته معماری اضافه می گردد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
برای تمامی دانشجويان و فارغ التحصيلان رشته معماری و تمامی افرادی كه به فضايی متفاوت برای زندگی می انديشند.

مهارت هایی که پس از گذراندن این دوره کسب می کنم چیست؟
- آیا می خواهید فضایی به دلخواه خود ترسیم کنید؟
- آیا می خواهید از حداقل فضا حداکثر بهره را ببرید؟ در اين دوره جامع شركت كنندگان علاوه بر كسب دانش و تجربيات حرفه ای در حوزه معماری داخلی، نسبت به نرم افزارهای تخصصی نيز تسلط خواهند يافت.

موقعیت های شغلی که با گذراندن این دوره می توانم کسب کنم چیست؟
شما توانايی فعاليت در حوزه گسترده طراحی داخلی از فضاهای مسكونی تا تجاری و... را کسب خواهید نمود.


:: سرفصل دوره جامع و کاربردی معماری داخلی :

• آشنایی با مبانی نظری طراحی معماری، تاریخ معماری داخلی و طراحی صنعتی
• نحوه عقد قرارداد و مدیریت جلسه های طراحی و اجرایی با کارفرما
• مبانی طراحی و معماری داخلی
• آموزش مدیریت اقتصادی و تقسیم بودجه در خرید و اجرا
• تجزیه و تحلیل فضاهای عملکردی در پلان های معماری
• ارگونومی، روشنایی، آگوستیک و تاسیسات
• رنگ شناسی و ایجاد هارمونی بین فرم، رنگ، بافت و متریال
• نحوه ارائه نقشه ها و شیت های طراحی به کارفرما و معرفی نرم افزارهای مورد نیاز
• شناخت مواد و مصالح و معرفی گروه های تخصصی تولیدی و اجرایی
• آشنایی با عکاسی و جمع آوری مدارک برای ارائه پروژه
• مدیریت کارگاه بازسازی و مدیریت زمان بندی اجرایی
• نحوه انتخاب و خرید کالا و مصالح
• جمع بندی مباحث تئوری و عملی و ایجاد یک رزومه شخصی
• جلسه نقد و درک پروژه های معماری داخلی


:: مدرس دوره: داوود صلواتی
دارای مدرک تحصیلی کارشنا سی ار شد معمار ی- دانشگاه تهران و کارشناسی طراحی صنعتی از دانشگاه علم و صنعت
دوره های پیشنهادی مرتبط با دوره معماری داخلی :


تعداد نمایش :16044 / ارسال به دوست/ نسخه چاپي

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/02/25 11:20
0
1
با سلام.من در شهرستان بندرعباس ساكن هستم و علاقه زيادي به گذراندن دوره هاي مربوط به رشته معماري مي باشم.اميدوارم دوره هاي آموزشي را بزودي در شهرستان بندرعباس اراءه دهيد.به اين طريق ما هم مي توانيم از دوره هاي آموزشي شما بهره لازم را ببريم.متشكرم
کاربر مهمان
1394/09/04 12:39
0
1
من در شهر بندرعباس ساکنم خیلی علاقمندم در دوره معماری داخلی با متد جدید شرکت کنم اما مسیر و اینکه برای این موارد فقط کلاس را در اخر هفته در نظر گرفته اید ای کاش برا شهرستانی که میخواهند به تهران بیاین دوره ای می کردین نه اینکه هر هفته اخر هفته ها :-(

سلام / پیشنهاد شما به واحد برنامه ریزی خانه عمران انتقال داده شد. جهت پیگیری پیشنهادتان می توانید با شماره 84360 داخلی 2 تماس حاصل نمائید.


کاربر مهمان
1394/08/23 12:56
1
1
با سلام . چند سوال در مورد دوره ها داشتم که اگر پاسخ بدهید ، سپاسگذارم . 1: سطح دوره های نرم افزار به جهت آزمون اتودسک؟ 2: اگر من بخواهم در زمینه طراحی کابینت ، کمد دیواری ، ویترین و دکور فضا تجاری فعالیت کنم ، دوره مورد نظرم کدوم دوره هست؟ 3: دلیل قیمت های بالا موسسه چیه؟ با در نظر گرفتن موسسات مرکز معماری ، مجتمع فنی ، و . . . سپاس

سلام / 1- در خصوص آزمون اتودسک بزودی خبرهای خوبی از موسسه خواهید شنید./ 2- در خصوص طراحی کابینت دوره تخصصی طرح و اجرای کابینت به شما پیشنهاد می گردد و در خصوص سایر موارد مطرح شده دوره معماری داخلی / 3- رویکرد آموزش در خانه عمران آماده سازی افراد برای ورود به حرفه و بازار کار می باشد بگونه ای که بعد از گذراندن دوره (در صورت اهتمام کافی دانش پژوه در طول دوره) امکان درآمد زایی به راحتی میسر است.بنابراین شهریه دوره ها درمقایسه با خدمتی که ارائه می گردد بسیار نازل و پائین می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر لطفا با واحد مشاوره و ثبت نام خانه عمران با شماره 84360 داخلی 2 تماس خاصل نمائید.


کاربر مهمان
1394/07/23 12:45
2
2
سلام...آخه مگه پول مفته آدم بیاد 8 میلیون پول کلاس بده بعد بریم با این مدرک تو یک شرکت با حقوق 1.200.000 استخدام بشیم!!!!!!! ..... به نظرم خانه عمران باید کمی هم به فکر دانشجویان هم باشه.....

سلام/ شرکت در پودمان های خانه عمران جنبه سرمایه گذاری دارد اگر تاحدی با مباحث اقتصادی آشنا باشید با توجه به دریافتی(حقوق) که شما فرمودید دوره بازگشت این سرمایه گذاری حدود 6 ماه خواهد بود. بر این اساس این سرمایه گذاری به لحاظ اقتصادی کاملا توجیه پذیر است.


کاربر مهمان
1394/02/31 9:42
1
1
در حال حاضر تمام موسسات شعبه در شهر ها دارند...مرکز شما با این سابقه کاری چرا اقدامی نکرده در این خصوص.

سلام موسسه خانه عمران در حال حاضر در تهران و سمنان دارای نمایندگی می باشد. جهت استفاده دوستان خارج از تهران دوره های آخر هفته دردفتر مرکزی( تهران ) پیشنهاد می گردد. ضمناً واحد آموزش سازمان های خانه عمران آمادگی برگزاری دوره در محل شهرستان ها با شرایط مشخص را دارا می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با شماره 84360 داخلی 123 ( سرکار خانم صحرایی تماس حاصل نمایید.


کاربر مهمان
1394/01/26 16:54
9
1
این دوره مناسب برای دانشجویان و مهندسان است وهمچنین افرادی که دراین زمینه تحصیلاتی ندارندولی علاقه مندبه فعالیت درحوزه معماری داخلی ودکوراسیون هستندمیباشد.پکیج آموزشی اشتغال محور است.
کاربر مهمان
1394/01/22 15:24
11
3
توضیحات ارائه شده در خصوص دوره آموزشی فوق کامل و جامع بود. با تشکر
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجوز ها و تفاهم نامه ها