• خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان          


آموزش کامل پست پروداکشن (Post Production ) بهمراه آموزش گام به گام Photoshop & Illustrator

دوره گروه دوره زمان برگزاری مدت ( ساعت ) تاریخ شروع ظرفیت شهریه (ریال)
11418118 یکشنبه و سه شنبه 21:30-19 30 پاییز 97 دارد 7900000دانش ‌پژوه گرامی، تخفیفات در نظر گرفته شده برای این گروه دوره حداقل 20% و حداکثر 34% می باشد.
جهت کسب اطلاعات از نحوه محاسبه و تعلق تخفیفات ویژه این دوره
با واحد مشاوره و ثبت نام یا واحد امور مالی تماس حاصل نمایید.

:: معرفی دوره:

پرزانته يک كلمه فرانسوی است، از اين شيوه براي جلوه دادن و يا تغيير در يك تصوير استفاده مي شود. معماران در بسیاری از مراحل کار خود نیاز به هنر گرافیک دارند تا بتوانند کار خود را ارائه کنند، با ترکیب نرم افزارها می توان ارائه ای قوی از ایده های طراحی شده داشته باشیم، خلاقیت و ابتکار بخش جدایی ناپذیر هنر و گرافیک محسوب می شود، اما دانستن اصول اولیه هنر نیز لازم است تا بتوان خلاقیت و سلیقه را به بهترین نحو اجرا نمود. نرم افزارAdobe Photoshop بی شک در این میان نرم افزارهای روز دنیا (در زمینه های معماری، گرافیک و طراحی صنعتی)، سهم بسزایی در شکل گیری کیفیات بصری زیباشناسانه و ملموس داشته اند در این نرم افزار کاربر می تواند رندرهای گرفته شده در نرم افزارهای. AutoCAD ، Revit و یا 3Ds Max را در شیت های زیبا قرار دهد قابلیت های فتوشاپ در پرزانته معماری :
- مونتاژ و کامپوزیت کردن رندرهای کامپیوتری با عکس واقعی
- ساختن عکس پاناروما از یک مجموعه عکس .
- شناخت رنگ و همنشینی رنگ ها و نحوه استفاده از رنگ در شیت های معماری .
- طراحی فونت های معماری یا همان Typographi .
- ساخت انواع تکسچر (texture) و بافت (patern) ، و به عبارت دیگر تکسچرینگ (Texturing) .


پیش نیازهای این دوره چیست؟
آشنایی با پرزانته و راندو در یادگیری بهتر موثر است.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
این دوره برای معماران مفید خواهد بود.

مهارت هایی که پس از گذراندن این دوره کسب می کنم چیست؟
- آیا می خواهید یک ارائه قوی از کارتان داشته باشید؟
- آیا می خواهید رنگ و بافت واقعی در کارتان ایجاد شود؟
- آیا می خواهید یک شیت فوق حرفه ای معماری داشته باشید؟ با گذراندن این دوره توانایی قرار دادن رنگ و بافت بر روی تصاویر خام به منظور پرزانته دو بعدی، شیت بندی، چیدمان درست تصاویر در شیت ، تشریح و توضیح در ارتباط با ویژگی های شیت های مختلف : مسابقه ای، دانشجویی، حرفه ای(شرکتی) و... را کسب خواهید نمود.

موقعیت های شغلی که با گذراندن این دوره می توانم کسب کنم چیست؟
این دوره در کنار چند دوره همانند 3Dmax به شما این توانایی را می دهد که در دفاتر معماری جهت ارائه پروژه هایشان شرکت کنید.تعداد نمایش :9338 / ارسال به دوست/ نسخه چاپي

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1394/10/20 14:12
0
0
جلسه اول چه مباحثی تدریس شده ؟

سلام شما می توانید با هماهنگی موسسه یک جلسه را به صورت مهمان در کلاس حضور داشته باشید تا با مباحث و سرفصل ها بیشتر آشنا شوید.


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجوز ها و تفاهم نامه ها