• خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان           خانه عمران مجري رسمي آموزش كاركنان دولت، شهرداری ها و شرکت ملی نفت ایران           بنیانگذار و برند برتر آموزش های تخصصی صنعت ساختمان          


آموزش کامل AutoCAD دو بعدی

دوره گروه دوره زمان برگزاری مدت ( ساعت ) تاریخ شروع ظرفیت شهریه (ریال) تخفیفات
11419279 دوشنبه 12-8 40 1396/05/02 دارد 9600000 20%


دانش ‌پژوه گرامی، تخفیفات در نظر گرفته شده برای این گروه دوره حداقل 20% و حداکثر 34% می باشد.
جهت کسب اطلاعات از نحوه محاسبه و تعلق تخفیفات ویژه این دوره
با واحد مشاوره و ثبت نام یا واحد امور مالی تماس حاصل نمایید.

:: مقدمه:

AutoCAD را می توان از جمله معروف ترین و محبوب ترین نرم افزارهای شرکتAutodesk دانست. در کشور ما نیز تقریباً تمامی دانشجویان رشته های فنی و مهندسی علوم سازه ای می بایستی کار با نسخه های مختلف این نرم افزار مطرح را به خوبی فرا بگیرند تا با بهره‌گیری از علم روز در طراحی‌های ساختمانی داخلی، خارجی، فضاهای سازه‌ای داخلی و خارجی و بسیاری از دیگر از انواع طراحی‌های تجاری و مسکونی کاراتر عمل کنند. این نرم‌افزار با رويكردي خاص و با توجه به نياز طراحان در دو زمينه دوبعدي و سه‌بعدي امکان طراحی را در محیطی اشباع شده از امکانات مختلف فراهم نموده است.

اين نرم‌افزار با در اختيار داشتن دستورات بسيار قوي، توانايي ترسيم انواع نقشه‌هاي دوبعدي را داشته كه مي‌توان با ترسيم مجموعه پلان‌ها، نماها، مقاطع كليه امور نقشه‌كشي يك پروژه ساختماني را به اتمام رساند.
هدف اصلي اين دوره، آموزش نحوه كار با نرم‌ افزار قدرتمند Auto CAD به صورت كاملاً كاربردي و حرفه‌اي مي‌باشد تا كاربران با توجه به تمرينات و مثال‌هاي كاربردي و عيني براي هريك از دستورات و قابليت‌ هاي اين نرم‌ افزار كه در طول دوره انجام مي‌پذيرد، بتوانند نيازهاي بازار كار و جامعه مهندسي را برآورده نموده و فرصت‌هاي شغلي مناسبي را بدست آورند.

محتويات و رئوس مطالب دوره:
:: معرفي كامل نرم‌افزار و كاربردآن در تخصص هاي مختلف
:: دستورهاي ترسيمي و ويرايشي
:: هاشور
:: اندازه‌گذاري
:: بلوك- مبلمان
:: نوشتن در محيط اتوكد
:: نحوه شيت‌ بندي و چاپ نقشه
:: دستورهاي كاربردي اتوكد براي متره و برآورد اوليه نقشه‌هاي ساختماني
:: نحوه اصولي ترسيم سريع و صحيح پلان‌ هاي ساختماني، سازه و تأسيسات
:: تبديل نقشه خروجي و ارتباط اتوكد با ساير نرم‌افزارها


:: سایر دوره های پیشنهادی مرتبط با آموزش کامل AutoCAD دو بعدی:


تعداد نمایش :3852 / ارسال به دوست/ نسخه چاپي

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/05/17 10:42
0
0
سلام تاريخ شروع كه خوب بود چرا عقب انداختين ؟ من مهر نميتونم بيام به خاطر همين كل اين دوررو نميتونم ثبت نام كنم لطفا در صورت امكان به حالت قبل برگردونين

سلام با توجه به تکمیل و شروع دوره ، تاریخ اعلام شده برای دوره جدید می باشد.


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجوز ها و تفاهم نامه ها